توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تجمع بزرگ پیروان ثارالله در کرمانشاه برگزار شد
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۹
تجمع بزرگ پیروان ثارالله در راستای تجدید میثاق با بزرگ عامر به معروف و ناهی از منکر، امام حسین‌(ع) در کرمانشاه برگزار شد.
به گزارش عرش نیوز؛تجمع بزرگ پیروان ثارالله صبح سه شنبه و در راستای تجدید میثاق با بزرگ آمر به معروف و ناهی از منکر، امام حسین‌(ع) در سالن امام(ره) کرمانشاه برگزار شد.

مسئول شورای نگهبان استان کرمانشاه در این مراسم با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، گفت: همه ما وظیفه داریم در این راستا خود را موظف و مسئول بدانیم.

حجت الاسلام محمد جواد مهری گفت: ما باید با شناخت و معرفت، در مقابل تحرکات ضد دینی ایستادگی کرده و برای ترویج ارزش های والای اسلامی با تاسی از قیام عاشورا تلاش کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز غربی ها با استفاده از تبلیغات و برنامه های مختلف درصدد کم رنگ کردن ارزش های اسلام واقعی و ترویج اسلام آمریکایی هستند، لذا ما باید با هوشیاری و آگاهی در راه احیای فرهنگ اصیل اسلامی گام برداریم.

حجت الاسلام مهری گفت: امام حسین(ع) هنگامی که اسلام را در خطر دید و با وجود تعداد کم یاران خود به میدان جهاد رفت و تمامی هر آنچه را که داشت در راه اسلام فدا کرد.

گفتنی است، برگزاری نوحه خوانی و سینه زنی و تجلیل از خانواده شهدای امر به معروف و نهی از منکر از جمله برنامه هایی بود که در این مراسم اجرا شد.


منبع:مهر

کد مطلب: 325316