توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه خراسان جنوبی:
دانشجویان بسیجی نسبت به نفوذ فتنه‌گران در دانشگاه هوشیار باشند
يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۶
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت:دانشجویان بسیجی باید مراقب فضای دانشگاه باشند که مبادا حامیان فتنه در محیط‌های دانشگاه نفوذ کنند.
به گزارش عرش نیوز؛سردار یعقوب‌علی نظری ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور بیرجند اظهار داشت: باید به دانشگاه‌ها به عنوان محیطی توجه شود که دانشجو و اساتید در کنار یکدیگر به امکانات موجود بهترین بهره‌وری را انجام دهند.

وی افزود: بسیج دانشجویی و بسیج اساتید باید روحیه بسیجی را در بین دانشجویان و در محیط دانشگاه گسترش دهد و دانشجوی بسیجی باید بر اساس سخنان مقام معظم رهبری به تجزیه و تحلیل محیط خود بپردازد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به صفات دانشجویان بسیجی گفت: مطالبه‌گری و عدالت‌طلبی از جمله صفاتی است که یک دانشجوی بسیجی باید دنبال کند و مطالبه‌گری وعدالت را با شور و شعور دنبال کند.

نظری با اشاره به نهم دی ماه افزود: دانشجویان بسیجی باید مراقب فضای دانشگاه باشند که مبادا حامیان فتنه در محیط‌های دانشگاه نفوذ کنند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: اگر آمریکا قدرت ما را قبول نداشت، هیچگاه پای میز مذاکره حاضر نمی‌شد و مسئولان کشور باید در مباحث خود دشمن‌شناسی را دنبال کنند.

نظری افزود: باید نهم دی‌ماه در تاریخ ایران برجسته بماند تا عبرتی برای فتنه‌گران باشد و فتنه یک جریانی است که هر لحظه امکان وقوع آن امکان پذیر است.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: مسئول بسیج دانشجویی باید بتواند با دانشجویان ارتباط دوستانه‌ای برقرار کند و برای گسترش روحیه بسیجی در محیط‌های دانشگاه ارتباط خوبی برقرار کند و تشکیلات بسیج را حفظ کند.

نظری افزود: دانشجویان همواره افسران جنگ نرم هستند و باید محیط اطراف خود را مورد توجه قرار دهند و با تحلیل‌های درست و تصمیماتی عاقلانه در محیط‌های اجتماعی زمینه پویایی و سازندگی را فراهم کنند.

وی تصریح کرد: دانشجوی بسیجی باید نسبت به مشکلات فرهنگی جامعه خود گام بردارد و همواره خود تدبیر باشد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 347619