توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تولید ۷ هزار تن گوشت مرغ به ظرفیت تولیدی کرمان افزوده شد
دوشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۴
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان کرمان از افزایش تولید ۴ هزار تن شیر و ۷ هزار تن گوشت مرغ به سبب افتتاح ۲۶ طرح دامپروری در سطح این استان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز،
محمدعلی اسماعیلی در حاشیه افتتاح طرح‌ دامپروری شهرستان کرمان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با بهره برداری از ۲۶ پروژه دامپروری در سطح استان کرمان، ۲۵ تن گوشت بره و بز، ۳۰ تن گوشت گوساله، ۷۰ تن گوشت شتر مرغ، ۱۲ تن گوشت کبک و ۱۶۰ تن شیر بز به ظرفیت تولیدی استان اضافه شد.

معاون بهبود تولیدات دامی استان کرمان با بیان اینکه افتتاح این طرح‌ها سبب اشتغال ۱۴۴ نفر شده است، تصریح کرد: برای احداث آنها در مجموع ۹۶ میلیارد ریال هزینه شده است.

اسماعیلی بیان کرد: از مجموع ۲۶ طرح دامپروری، ۵ طرح در ارزوئیه، ۴ طرح در بافت و رفسنجان، ۳ طرح در سیرجان و شهربابک، ۲ طرح در مناطق راور و نرماشیر و یک طرح در شهرهای کرمان ، فهرج ، بردسیر و انار افتتاح شده است.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان کرمان از افزایش تولید ۴ هزار تن شیر و ۷هزار تن گوشت مرغ به سبب افتتاح ۲۶ طرح دامپروری در سطح استان خبر داد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر زمینه برای سرمایه‎گذاری بخش خصوصی در حوزه کشاورزی و دامپروری استان کرمان فراهم است.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 303716