توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
حاشیه دیدار صبا - پرسپولیس
اعتراض شدید برانکو به داوری/ اتهام به داور!
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۴
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در جریان بازی تیمش مقابل صبای قم به شدت نسبت به عملکرد داور معترض شد.
به گزارش عرش نیوز، دیدار صبای قم و پرسپولیس در نیمه اول اگرچه گلی را در پی نداشت اما هواداران روی سکوها یک لحظه هم آرام و قرار نداشتند و به شدت تیم میهمان را مورد تشویق قرار دادند.

 
* در دقیقه 15 بازی علی علیپور در محوطه جریمه صبای قم سرنگون شد و در این لحظه هواداران با اعتراض به داور اعتقاد داشتند که باید اعلام پنالتی می‌کرد.

 
* داور در اواسط نیمه اول در یکی دو صحنه به سود صبایی‌ها اعلام خطا کرد که همین مسئله باعث اعتراض شدید برانکو شد. داور چهارم در این لحظه به برانکو تذکر جدی داد، اما او با عصبانیت دستش را به سمت داور پرتاب کرده و با دلخوری به سمت نیمکتش رفت. 

 
* در دقیقه 32 بازی علی علیپور توسط حنیف عمران‌زاده سرنگون شد و داور تشخیص داد که این خطا پشت محوطه جریمه رخ داده است، اما هواداران چنین اعتقادی نداشتند و به تصمیم قاضی میدان اعتراض کردند، چرا که آنها بار دیگر به خطای پنالتی اعتقاد داشتند.

 
* علی علیپور که بعد از اعتراض به داور از او کارت زرد گرفت با دو دست به سرش کوبید تا حسرت غیبت در بازی آینده تیمش مقابل تراکتورسازی را بخورد.

 
* عکس‌العمل‌های برانکو در کنار زمین دیدنی بود و او در مقابل تصمیمات داور و موقعیت‌هایی که مهاجمان تیمش از دست می‌دادند مدام در حالی که دستانش را در جیب خود کرده بود پایش را به زمین می‌کوبید. 

 
* در دقیقه 45 بازی وحید امیری پس از دریبل سه بازیکن صبای قم توسط یکی از بازیکنان این تیم سرنگون شد، اما داور اعتقادی به خطا نداشت. در همین لحظه هواداران پرسپولیس  داور را با شعار «داور استقلالی» مورد اعتراض قرار دادند./ تسنیم
کد مطلب: 391610