توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و فروش زمستانه در زنجان
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۲
سرپرست سایت نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان از برگزاری نمایشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی، ملزومات ورزشی و فروش زمستانه به صورت همزمان در محل این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش عرش نیوز؛سرپرست سایت نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان از برگزاری نمایشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی، ملزومات ورزشی و تفریحات سالم و فروش زمستانه به همزمان در محل این نمایشگاه خبر داد و گفت: این نمایشگاه از تاریخ 23 تا 28 آذر ماه برگزار می‌شود.

محمد فاطمی با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده برای برگزاری سه نمایشگاه همزمان در نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان اظهار داشت: این نمایشگاه از 23 آذرماه آغاز می‌شود.

وی مواد شوینده، آرایشی و بهداشتی، ملزومات ورزشی و تفریحات سالم و فروش زمستانه را سه نمایشگاهی اعلام کرد که به صورت همزمان در محل نمایشگاه کاسپین زنجان برگزار می‌شود.

سرپرست سایت نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان با بیان اینکه سه نمایشگاه مواد شوینده، آرایشی و بهداشتی، ملزومات ورزشی و تفریحات سالم و فروش زمستانه در مدت زمان 6 روز از تاریخ 23 تا 28 آذرماه برگزار می‌شود، ادامه داد: این نمایشگاه‌ها در 2 هزار مترمربع دایر می‌شود.

این مسئول تعداد غرفه‌های نمایشگاه کاسپین در تاریخ 23 آذر ماه را 90 غرفه عنوان کرد و گفت: این نمایشگاه با حضور غرفه‌دارانی از استان‌های زنجان، تهران، اصفهان، مازندران، خراسان رضوی، قزوین، شیراز و تبریز برگزار می‌شود.

فاطمی اقلام آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن، اسباب بازی و انتشارات کودکان، پوشاک، کیف، کفش و مواد غذایی را از جمله کالاهایی عنوان کرد که در نمایشگاه کاسپین زنجان ارائه می‌شود.

وی افزود: همزمان با سایر اقلام برنامه‌‌ریزی شده برای عرضه در نمایشگاهی که از 23 آذرماه بازگشایی می‌شود، مواد غذایی هم عرضه می‌شود.

سرپرست سایت نمایشگاه بین‌المللی کاسپین زنجان در پاسخ به سئوالی در مورد اظهارات مسئولان بهداشتی در مورد غیر بهداشتی بودن مواد غذایی عرضه شده در نمایشگاه کاسپین گفت: نظارت بر امور بهداشتی مواد غذایی بر عهده همین مسئولان است.

این مسئول ماهیت نمایشگاه را نمایش مواد غذایی و کالاها عنوان و تاکید کرد: واقعیت این است، مغازه‌های داخل شهر هم آنچنان که باید و شاید رعایت موارد بهداشتی را نمی‌کنند.

فاطمی با بیان اینکه نمایشگاه فقط محل برگزاری را برای مجریان امور فراهم می‌کند، خاطرنشان کرد: سایر امور از جمله کنترل موازین بهداشتی متولیان خود را دارد.

وی به دریافت کارت بهداشتی متولیان غرفه‌های دایر شده در نمایشگاه کاسپین زنجان اشاره کرد و افزود: واقعیت این است که وضعیت اقتصادی موجب فروش اقلام در نمایشگاه شده است و الا فروش کالا در نمایشگاه ممنوع است.

منبع:فارس

کد مطلب: 339295