توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس صنعت و معدن گیلان:
نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی گیلان برگزار می‌شود
چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۱
رئیس صنعت و معدن گیلان از برگزاری جشنواره و نمایشگاه تولیدات و توانمندی‌های صنعتی، معدنی و تجاری استان گیلان همزمان با بزرگداشت دهه فجر خبر داد و گفت: تمامی دستاوردهای صنعت، معدن و تجارت استان در این نمایش عرضه می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛علی منتظری صبح امروز در جمع خبرنگاران  در حاشیه افتتاح چهارمین نمایشگاه تخصصی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی گیلان اظهار داشت: در این نمایشگاه با فضای 1200 مترمربع، 35 غرفه اعم از تولیدکنندگان داخلی و تجار صنایع تخصصی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی از سراسر کشور حضور دارند.

وی با اشاره به حضور تولیدکنندگان بزرگ داخلی و تجار تجهیزات تخصصی تأسیسات و سیستم های گرمایشی در چهارمین نمایشگاه تخصصی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی گیلان افزود: با توجه به تنوع محصولات و پیشرفته ترین دستاوردهای صنعتی در این نمایشگاه، شرایط بسیار مناسبی برای نهادهای دولتی و خصوصی تخصصی مانند سازمان نظام مهندسی، انبوه سازان، راه و شهرسازی و آب و فاضلاب فراهم است تا ضمن آشنایی از آخرین دستاوردهای کشور و دنیا و انتخاب محصولات مورد نیاز خود با قیمت های مناسب نمایشگاهی، از تکنولوژی های نوین بهره مند شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به ایجاد زمینه های لازم در برگزاری نمایشگاه های تخصصی در گیلان از تدوین برنامه نمایشگاهی برای سال آینده خبر داد و افزود: در تقویم برنامه نمایشگاهی با درنظر گرفتن حضور تمامی حوزه های تخصصی صنعت ، معدن و تجارت، از تولیدکنندگان و متخصصین حوزه های مختلف تولیدی و صنعتی کشور برای حضور در این نمایشگاه ها دعوت می شود.

منتظری خاطر نشان کرد: این نمایشگاه ها ضمن ایجاد زمینه های تجارت و رقابت سالم بین تولیدکنندگان، سبب شناخت بهتر و گسترده تر شهروندان از توانمندی ها و آخرین دستاوردهای تولیدی ، صنعتی و معدنی استان و کشور می شود.

وی از برگزاری جشنواره و نمایشگاه تولیدات و توانمندی های صنعتی، معدنی و تجاری استان گیلان همزمان با بزرگداشت دهه فجر خبر داد و افزود: تمامی دستاوردهای صنعت، معدن و تجارت استان در این نمایشگاه در معرض دید عموم شهروندان گیلانی قرار می‌گیرد.

چهارمین نمایشگاه تخصصی تأسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی، از 16 تا 19 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان گیلان واقع در آزادراه رشت - تهران دایر بوده و از ساعات 15 الی 21 پذیرای شهروندان و بازدیدکنندگان است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 352498