توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار ویژه میناب
آب و فاضلاب موظف به رفع مشکلات مردم میناب است
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۷
فرماندار ویژه میناب گفت: آب و فاضلاب شهری و روستایی موظف و مکلف هستند مشکلات آب شرب مردم این شهرستان را به سرعت مرتفع کنند.

به گزارش عرش نیوز،علیرضا پاکدامن امروز در سومین نشست شورای اداری میناب ضمن اشاره به عملیات بیت‌المقدس و سالروز فتح خرمشهر اظهار داشت: آحاد مردم جامعه باید قدردان خون شهدا و جانفشانی ایثارگران باشند.

وی با بیان این که استقلال، آزادی و رفاه کنونی جامعه مرهون رشادت، ایثارگری و فداکاری خانواده معظم شاهد، ایثارگر و آزادگان است، افزود: نباید جانبازان، ایثارگران، آزادگان و خانواده معظم شهدا مورد بی‌مهری یا فراموشی قرار گیرند.

رئیس شورای اداری میناب در ادامه با تاکید بر این که اعیاد اسلامی باید به نحو شایسته‌ای گرامی داشته شود، گفت: تمام مسئولان، هیئت‌های مذهبی، کسبه و شهرداری موظف هستند برای استقبال از اعیاد مبعث و نیمه شعبان شهر را آماده و آذین‌بندی کنند.

فرماندار ویژه میناب در بخش دیگری از سخنان خود حضور به موقع مدیران در نشست‌ها به ویژه نشست شورای اداری را نشانه وقت شناسی آنان عنوان کرد و اظهار داشت: هیچ مدیری حق ندارد برای مسایلی که خود باید پاسخگو باشد، نماینده و جانشین معرفی کند.

پاکدامن ترسیم مسیر راهبردی بر اساس بودجه پیش بینی شده طی سال جاری را از مهمترین کار مدیران دستگاه‌ها دانست و بیان کرد: در این راستا مدیران باید دو مقوله پایش و ارزیابی را مدنظر قرار دهند. کسانی که پذیرفته‌اند به مردم خدمت کنند باید رسالت خود را به شایستگی هرچه تمام‌تر انجام دهند.

معاون استاندار هرمزگان همچنین مراقبت از برگزاری به موقع نماز جماعت، تعامل دستگاه‌ها با یکدیگر و پیگیری امور تا حصول نتیجه را از وظایف اصلی مدیران در میناب ذکر کرد.

فرماندار ویژه میناب ادامه داد: از آنجایی که عمران و توسعه میناب از برنامه‌های اصلی فرمانداری در میناب است، مدیران باید پروژه‌های عمرانی به ویژه طرح‌های نیمه تمام را در اولویت قرار دهند.

وی همچنین به نشست‌هایی طی روزهای گذشته در خصوص رفع مشکل آب در بخش شرب و آب کشاورزی در میناب با حضور مسئولان استانی اشاره کرد و بیان داشت: آب و فاضلاب شهری و روستایی موظف و مکلف هستند مشکلات آب شرب را به سرعت مرتفع کنند.

این مسئول ادامه داد: جهاد کشاورزی و آب منطقه‌ای نیز برای حل مشکل کم آبی باغداران و کشاورزان می‌بایست به تعهدات خود عمل کنند.

پاکدامن با ذکر این مطلب که برای سرکشی از ادارات و رصد نحوه خدمت‌رسانی به مردم با هیچ مدیری هماهنگی صورت نمی‌گیرد گفت: تمام بازدیدها از دستگاه‌های اجرایی به صورت سرزده صورت می‌گیرد. در پایان سال ارزیابی مدیران طبق شاخص‌های تعیین شده صورت می‌گیرد.

رئیس شورای اداری میناب در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست ضمن تاکید بر مطالبه بودجه‌های فرهنگی از ادارات کل توسط مدیران شهرستانی اظهار داشت: به هیچ وجه طرح و بیان مطلب نبود اعتبار و بودجه برای عدم فعالیت فرهنگی از مدیران قابل قبول نیست.

وی با بیان اینکه هیچ کدام از مسئولان دستگاه‌ها، بخشداران و دهیاران حق ندارند ریالی از بودجه شهرستان را برگشت دهند، گفت: مدیران باید برنامه محور باشند و با الگو قرار دادن سیره ائمه با تدبیر و اعتدال حرکت کنند.

این مسئول راه اندازی یک نشریه ویژه میناب را بهترین و مناسب‌ترین راه برای رسیدن اهداف بلند مدت در میناب دانست و گفت: با راه اندازی و انتشار نشریه در میناب می‌توان راه کمتر رفته در این شهرستان را با سرعت شروع کرد و ظرفیت‌های میناب را معرفی کرد.

در نشست شورای اداری میناب که نخستین نشست شورای اداری با حضور فرماندار جدید بود مدیر ثبت اسناد و املاک هرمزگان و رئیس دامپزشکی میناب هر کدام پیرامون برنامه‌های سازمانی خود در جهت رفاه مردم مطالبی را ارائه کردند./فارس

کد مطلب: 265792