توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
جدال جوان‌های آینده دار به‌دور از تماشاگران در بازی تراکتور با ذوب آهن
چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۵۲
از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، دو تیم تراکتورسازی تبریز و ذوب‌آهن پنج شنبه این هفته در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف یکدیگر می‌روند.
به گزارش عرش نیوز، در دومین روز از دومین هفته نیم‌فصل دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، جام خلیج‌فارس، تیم تراکتورسازی که در این دیدار از داشتن هواداران پرشور خود محروم است، میزبان تیم ذوب‌آهن اصفهان خواهد بود.

تراکتورسازی که پس از سه باخت پی‌درپی در جام حذفی و لیگ برتر به استقبال این دیدار می‌آید، با تغییر و تحولات زیادی در ترکیب خود روبرو خواهد شد. پس از کنار گذاشته شدن یکی دو بازیکن از لیست این تیم، تراکتورسازان با جذب عیسی اندوی و رادامس رودریگوس داسیلوا تلاش خود را برای بهتر شدن تیمشان در نیم‌فصل دوم آغاز کرده‌اند.

شاگردان خطیبی که پس از چندین هفته صدر جدول را از دست دادند و به رتبه سوم جدول سقوط کردند هم‌اکنون به دنبال پیروزی در این دیدار هستند تا بار دیگر به صدر جدول رده‌بندی بازگردند.

اما در آن‌سوی میدان ذوب‌آهنی قرار دارد که یحیی گل محمدی را روی نیمکت خود می‌بیند. ذوب‌آهن که این روزها بسیار خوب نتیجه می‌گیرد در تبریز و مقابل شاگردان رسول خطیبی کار چندان راحتی را در برابر خود نمی‌بیند.

شاگردان گل محمدی که هم‌اکنون با ۵ برد،۶ مساوی و ۵ باخت و کسب ۲۱ امتیاز از ۱۶ دیدار خود در لیگ برتر در رده ۹ جدول قرار دارند به دنبال سومین برد پیاپی خود هستند.

گل محمدی بسیار دوست دارد با برد در این دیدار تیمش را ۲۴ کرده و با صعود به رده ۶ جدول، دوباره قدرت خود را به رخ فوتبال ایران بکشد.

مطمئناً خطیبی این را به‌خوبی می‌داند که نباید از کنار نام گل محمدی به‌راحتی عبور کند. فردی که علی رقم شروع ضعیفش با ذوب‌آهن در اوایل فصل، حال ذوب‌آهن را به یکی از بهترین و تاکتیکی‌ترین تیم‌های ایران تبدیل کرده. تیمی که در آستانه قهرمانی نیم‌فصل و آسیایی شدن است، نمی‌تواند در برابر تراکتور حریف دست‌وپابسته‌ای باشد.

باید منتظر ماند و دید تراکتور بدون هوادارانش مقابل تیم باانگیزه ذوب‌آهن به چه نتیجه‌ای دست می‌یابد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 341391