آیت اله هادی باریک بین:
توجه مسئولان قزوین به مقوله محیط زیست استان
پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۲۴
امروز به علت توسعه کارگاه های صنعتی وآلاینده در کشور، موضوع محیط زیست با چالش جدی مواجه شده که باید مسئولان محیط زیست کشور بیشتر به این مقوله توجه نمایند.
توجه مسئولان قزوین به مقوله محیط زیست استان

عرش نیوز:
آیت اله هادی باریک بین در دیدار معاون پشتیبانی و امور مجلس سازمان محیط زیست کشور و مدیر کل جدید اداره محیط زیست استان قزوین اظهار کرد: توجه به محیط زیست یکی از مسائل مهم کشور است که باید همه مسئولان ومردم عزیز کشورمان دست به دست هم بدهند تا از آلودگی بیشتر آن جلوگیری شود.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین افزود:  امروز به علت توسعه کارگاه های صنعتی وآلاینده در کشور، موضوع محیط زیست با چالش جدی مواجه شده که باید مسئولان محیط زیست کشور بیشتر به این مقوله توجه نمایند.

امام جمعه قزوین تصریح کرد: صاحبان صنایع و کسانی که بیشتر با مقوله محیط زیست در ارتباط هستند باید با همکاری مسئولان نگذارند که محیط زیست کشور در معرض آسیب قرار گیرد.

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: مردم هم باید به محیط زیست خود نگاه جدی داشته باشند زیرا هوای پاک و به دور از آلودگی برای انسانها نشاط و شادابی به همراه دارد.

آیت اله هادی باریک بین با قدردانی از تلاش مدیر کل سابق محیط زیست استان آقای فرهادی و عرض تبریک به مدیر کل جدید این اداره خاطر نشان کرد: مدیر کل جدید باید ارتباطات مستمرخود را با استاندار جدید قزوین بیشتر نماید تا این اداره کل بتواند در پیشبرد برنامه های خود موفق عمل نماید.

سپس سید محمد مجابی استان قزوین را یکی از استان های خوب از نظر زیست محیطی برشمرد و اظهار کرد: خوشبختانه استان قزوین با وجود چندین شهرک صنعتی، دارای آب و هوای خوبی در کشور از نظر وجود آلاینده هاست.

معاون پشتیبانی و امور مجلس سازمان محیط زیست کشور افزود: امیدواریم همان طور که مدیرکل سابق این اداره کل با صاحبان صنایع در استان قزوین همکاری نزدیکی داشت مدیر کل جدید نیز بتواند این ارتباط را برقرار کند.

وی به سوابق مدیر کل جدید این اداره اشاره و خاطر نشان کرد: دکتر صدرالدین علیپور خود یک فرزند شهیدی از خانواده محیط بانان بوده وعلاقه خاصی به محیط زیست دارد که امیدواریم بتواند با هماهنگی با مجموعه مدیران استان برنامه های خود را به خوبی اجرا نماید./تسنیم

کد مطلب: 181894