توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ویژه برنامه روز اربعین در امام‌زاده شاه‌کرم اصفهان برگزار می‌شود
يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۲
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: هیئت امنای اوقاف و امور خیریه در امام‌زاده شاه‌کرم ویژه برنامه روز اربعین را برگزار می‌کنند که نماز عبادی روز اربعین به امامت آیت‌الله طباطبائی‌نژاد اقامه می‌شود.
به گزارش عرش نیوز، حجت‌الاسلام و المسلمین رضا صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان پیرامون ویژه برنامه‌ اداره کل اوقاف استان اصفهان در روز اربعین اظهار کرد: طرح بصیرت عاشورائی که به همت نماینده ولی‌فقیه در استان، اداره کل اوقاف و امور خیریه در استان اصفهان برگزار شد، رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص داد که طرح‌های لبیک‌یاحسین(ع)، رهروان حضرت زینب(س) و طرح منشور عزت در استان برگزار شد.

وی افزود: امیدوار هستیم همان‌طور که طرح شیرخوارگان جهانی شد، بتوانیم این طرح‌هائی که سازمان اوقاف و امور خیریه برای ایام محرم اجرا کرده را جهانی کرده و این برنامه‌ها به صورت خودجوش توسط مردم اجرائی شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تصریح کرد: در همین راستا توسط هیئت امنای اوقاف و امور خیریه در امام‌زاده شاه‌کرم ویژه برنامه روز اربعین را برگزار کرده و نماز عبادی روز اربعین به امامت آیت‌الله طباطبائی‌نژاد اقامه می‌شود.

وی بیان کرد: از عموم مردم دعوت می‌کنیم که در این ویژه برنامه در آستان مقدس امام‌زاده شاه‌کرم هرچه باشکوه‌تر حضور داشته باشند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 336649