توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بانوان کرمانشاهی از صعود به جمع ۸ تیم برتر بازماندند
يکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۳
نایب رئیس هیئت بسکتبال استان کرمانشاه گفت: بانوان کرمانشاهی با قبول شکست مقابل کوشا سپهر سبلان در مسابقات سوپر لیگ بسکتبال، از صعود به جمع هشت تیم پایانی بازماندند.

به گزارش عرش نیوز؛الهه دارستانی اظهار داشت: مسابقات سوپر لیگ بسکتبال بانوان در فصل جاری با حضور ۱۲ تیم در قالب دو گروه برگزار شد که تیم کرمانشاه نیز در گروه دوم با تیم های آرارات، کیا گالری،شرکت ملی گاز، ذوب آهن و بال شیراز به رقابت پرداخت.

وی افزود: بانوان کرمانشاهی در دور گروهی مسابقات ۱۰ دیدار را برگزار کردند که حاصل آن ۳ برد و ۷ شکست بود که در نهایت توانستند با ۱۳ امتیاز و قرار گرفتن در مکان پنجم گروه به مرحله پلی آف صعود کنند.

دارستانی گفت: تیم ما در این مرحله به مصاف تیم چهارم گروه اول یعنی کوشا سپهر سبلان رفت و در صورت کسب پیروزی می توانست به جمع هشت تیم برتر رقابت ها صعود کند که اینگونه نشد و با حساب ۷۶-۵۲ نتیجه را واگذار کرد و از گردونه رقابت ها کنار رفت.

نایب رئیس هیئت بسکتبال استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: بانوان کرمانشاهی با وجود مشکلات مالی و نبود اسپانسر با تمام توان خود در این رقابت ها حاضر شدند و بدون ترس از نام حریفان به مصاف آنها رفتند.

دارستانی بر لزوم حمایت از بانوان ورزشکار در سطح استان کرمانشاه تاکید کرد و گفت: در صورت حمایت  مسئولان قطعا این ورزشکاران حرف های بسیاری برای گفتن خواهند داشت.

منبع:مهر

کد مطلب: 342147