توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
افزایش 89 درصدی کشف مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد
شنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۸
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش 89 درصدی کشف مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این استان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز، غلام‌عباس غلام‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج، اظهار کرد: مأموران انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال جاری تاکنون دو تن و ۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف، ۲۵ باند را متلاشی و ۹۳ دستگاه خودرو حامل و فعال در قاچاق مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: مأموران در این مدت ضمن شناسایی و دستگیری ۷۷۲ نفر از عوامل تهیه، توزیع و حمل مواد مخدر بیش از دو تن انواع مواد مخدر در سطح استان کشف کردند.

وی در ادامه با اشاره به به افزایش ۸۹ درصدی کشف مواد مخدر نسبت به مدت مشابه سال گذشته خاطرنشان کرد: برخورد با سوداگران مرگ به طور ویژه در دستور کار پلیس این استان قرار دارد و استمرار این روند قطعا در آینده با توفیقات بیشتری همراه خواهد بود.

فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه اعتیاد سر منشاء بسیاری از آشفتگی‌ها و از هم گسیختگی‌های اجتماعی همچون طلاق، انحرافات جنسی، نزاع‌های خانوادگی و غیره است، عنوان کرد: دشمنان ایران اسلامی قصد دارند با وارد کردن مواد مخدر به کشور، قشر جوان ما که همان آینده‌سازان کشور هستند را تخریب کنند که در این زمینه پلیس با تمام توان نقشه‌های شوم آنان را خنثی و در این راه تا نابودی کامل آنان طرح‌های خود را به اجرا می‌گذارند.

این مقام ارشد انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر این که موفقیت پلیس در این عملیات بیش از هر عاملی به همکاری و مشارکت مردم بستگی داشت، گفت: شماره تلفن ۱۱۰ به عنوان پل ارتباطی میان مردم و پلیس آماده دریافت اخبار و اطلاعات مردمی است.
کد مطلب: 308848