توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شهردار شهرکرد:
برج دوقلوی شهرداری شهرکرد نماد توسعه و آبادانی چهارمحال و بختیاری است
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۲
شهردار شهرکرد گفت: برج دوقلوی شهرداری شهرکرد نماد توسعه و آبادانی چهارمحال و بختیاری است.

به گزارش عرش نیوز؛نورالله غلامیان دهکردی صبح امروز در بازدید از پروژه‌ برج‌های دوقلوی شهرکرد، اظهار کرد: سازه فلزی برج‌های دوقلوی شهرداری شهرکرد در حال نصب است که در واقع به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و صاحب‌نظران پروژه برج دوقلوی شهرداری شهرکرد نماد توسعه و آبادانی در مرکز استان چهارمحال و بختیاری است.

وی افزود: پروژه برج دوقلو تاکنون حدود 20 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که نصب سازه 11 هزار تنی این طرح با وجود شرایط جوی فصل زمستان با جدیت در حال انجام است.

شهردار شهرکرد با بیان اینکه طرح برج دوقلوی شهرکرد در زمینی به مساحت حدود 6 هزار متر مربع واقع در میدان بسیج و در 26 طبقه احداث می‌شود، گفت: واحدهای تجاری، خدماتی، درمانی، اداری، رفاهی و تفریحی از بخش‌های پیش‌بینی شده در این پروژه است.

غلامیان دهکردی اظهار داشت: در حال حاضر عملیات نصب سازی فلزی این پروژه با سرعت قابل قبولی در حال انجام است و با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده این روند با شتاب بیشتری ادامه پیدا می‌کند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر شهرداری شهرکرد در تلاش است تا در این زمینه تمامی شرایط و امکانات مورد نیاز را برای تسریع در روند و برطرف کردن مشکلات احتمالی تکمیل عملیات اجرایی این پروژه را فراهم کند و در این زمینه از تمام توان و امکانات مورد نیاز بهره می‌گیرد.


منبع:فارس

کد مطلب: 355648