توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پیکر مطهر شهید نجفی‌آذر در مشگین‌شهر تشییع شد
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۴۲
با حضور آحاد مردم و مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر پیکر مطهر شهید محمدتقی نجفی‌آذر در مشگین‌شهر تشییع شد.
به گزارش عرش نیوز: پیکر مطهر شهید محمدتقی نجفی‌آذر عصر امروز در میان استقبال گرم اقشار مختلف مردم و خانواده‌های شهدا و ایثارگر وارد مشگین‌شهر شد تا پیکر این شهید والامقام در میان حزن و اندوه و استقبال مردم تشییع شود.

شهید محمدتقی نجفی‌آذر پس از ۳۱ سال دوری بر دوش مردم شهیدپرور مشگین‌شهر٬ خانواده‌های معظم شهدا و مسئولان محلی٬ پس از انجام تشریفات نظامی از مقابل ساختمان قدیمی س‍پاه مشگین‌شهر به طرف مسجد حضرت امیرالمومنین(ع) بر دوش اهالی شهیدپرور مشگین‌شهر تشییع شد.

این شهید والامقام در سال ۶۲ و در عملیات خیبر در محل جزیره مجنون به فیض رفیع شهادت نائل آمده و بعد از ۳۱ سال دوری فردا در میان حضور باشکوه مردم شهیدپرور تشییع و خاکس‍پاری می‌شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مشگین‌شهر در این آیین گفت: مراسم شبی با شهید امشب در مسجد امیرالمومنین(ع) مشگین‌شهر برگزار شده و مردم شهیدپرور مشگین‌شهر نجوای عاشقانه با شهدا سر داده و با آنها تجدید بیعت می‌کنند.

محسن عبادالله‌زاده افزود: مراسم تشییع و خاکسپاری شهید محمدتقی نجفی‌آذر فردا همزمان با رحلت نبی مکرم اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) با حضور آحاد مردم و مسئولان و خانواده‌های شهدا برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 345441