توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اشتباه داوران در لیگ برتر هاکی عمدی نبوده است
پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۲
سرپرست مسابقات لیگ برتر هاکی گفت: ما نمی‌گوییم که داوران ایرادی ندارند، ولی اگر داوری مشکلی و اشتباهی داشته آن اشتباه عمدی نبوده است.

به گزارش عرش نیوز؛نادر فروتنیان اظهار کرد: پس از فراخوانی که فدراسیون هاکی برای هشتمین دوره لیگ برتر اعلام کرد، 10 تیم برای حضور در رقابت‌ها اعلام آمادگی کردند ولی در ادامه تیم‌های آذربایجان غربی و کرمانشاه از حضور در مسابقات انصراف دادند.

وی با اشاره به اینکه این تیم‌ها در گروه 4 تیمی تقسیم شدند، افزود: رقابت‌های دور رفت گروه الف در ایلام و گروه ب در آذربایجان شرقی برگزار شد.

سرپرست مسابقات لیگ برتر هاکی بیان کرد: دور برگشت رقابت‌های گروه الف در حال حاضر در گچساران در حال برگزاری بوده و گروه ب به زودی در  شهرستان مهدیشهر(سمنان) برگزار می‌شود.

فروتنیان با اشاره به کیفیت بازی‌های امسال رقابت‌های لیگ برتر هاکی، خاطرنشان کرد: امسال بازی‌های با کیفیتی شاهد بوده‌ایم و امتیازات میان تیم‌ها تقسیم می‌شوند و این نشان‌دهنده کیفیت بالای بازی‌ها است.

وی تصریح کرد: تیم‌ها در این دوره لیگ برتر از آمادگی بالایی برخوردار هستند و بازی‌های زیبا و خوبی به نمایش می‌گذارند.

سرپرست مسابقات لیگ برتر هاکی به داوری مسابقات هشتمین دوره لیگ برتر اشاره کرد و افزود: داوری‌ها در دور رفت رقابت‌ها تقریبا مناسب و راضی کننده بود.

فروتنیان گفت: ما نمی‌گوییم که داوران ایرادی ندارند، ولی اگر داوری مشکلی و اشتباهی داشته آن اشتباه عمدی نبوده است.

وی با اشاره به برگزاری مرحله نیمه نهایی و نهائی رقابت‌های لیگ برتر، عنوان کرد: مرحله نهایی لیگ برتر در یک شهر بی طرف برگزار می‌شود.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 327144