توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار:
رونق اقتصادی آذربایجان غربی، بهره مندی از تمام ظرفیت های استانی را می طلبد
دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۲
استاندار آذربایجان غربی گفت: تقویت پایه ها و رونق بیش ازپیش اقتصادی استان، بهره مندی از تمام ظرفیت های داخل استانی را می طلبد که باید به این سمت حرکت کنیم.
به گزارش عرش نیوز؛'قربانعلی سعادت' شب گذشته در آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه بزرگ تجاری و سرمایه گذاری 'اروم تکبیر فتح' در ارومیه، افزود:در این راستا باید توان سرمایه گذاران،بخش خصوصی و فعالان اقتصادی با همراهی دستگاههای اجرایی و نهادهای دولتی به کار گرفته شود.

وی اضافه کرد: مدیران آذربایجان غربی نیز امکانات و زیرساختهای لازم را برای سرمایه گذاری بخش خصوصی مهیا می کنند.

وی اظهارکرد: یکی ازمهمترین نتایج توسعه سرمایه گذاری،افزایش اشتغال در آذربایجان غربی است که تمام توان خود را در این خصوص بکار می گیریم.

استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: وظیفه ما مسئولان،حمایت وپشتیبانی از فعالان اقتصادی در راستای توسعه استان است و از تمام کسانی که در این راه تلاش و کوشش می کنند، حمایت می کنیم.

سعادت در بخش دیگری به تصمیم مدیریت استان آذربایجان غربی برای اجرای طرح توسعه شهر سیلوانا اشاره کرد و گفت: از تمام سرمایه گذاران و شرکت های بخش خصوصی می خواهیم تا برای توسعه این شهر و پیشرفت این منطقه همکاری و همفکری کنند.

پروژه تولید پوشاک اسلامی 'اروم تکبیر فتح' در زمینی به مساحت 264 هزار متر مربع اجرایی می شود.

این پروژه دارای کاربری های متفاوت مسکونی، تجاری، تولید لباس، تفریحی، ورزشی، هتل و اداری است که در 28 طبقه به اجرا در می آید.

528 واحد مسکونی، مجموعه تفریحی و ورزشی شامل سالن بولینگ، شهربازی و مجموعه سینمای پنج بعدی با ظرفیت 260 نفر، مجموعه هتل درجه یک پنج ستاره شامل 100 واحد سوئیت دو اتاقه از جمله بخش های این پروژه است.

پروژه اروم تکبیر فتح با اعتبار سه هزار و 590 میلیارد ریالی با مشارکت بخش خصوصی و شهرداری ارومیه به اجرا در می آید.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 339934