توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون قوه قضاییه: خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی مطلوب و در خور تقدیراست
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۹
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: با هماهنگی عوامل اجرایی و همکاری و همیاری نیروهای مردمی حجم عملیات خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در مرزهای چذابه و شلمچه مطلوب و در خور تقدیر است.
به گزارش عرش نیوز؛'محمد باقر الفت' یکشنبه شب پس از بازگشت از سفر کربلای معلی در مرز چذابه اظهار داشت: با وجود آنکه تعداد زائران اربعین حسینی امسال در مقایسه با سال گذشته بسیار بیشتر بود ولی از حجم خدمات رسانی به زائران نه تنها کم نشد بلکه این خدمات رسانی بیشتر، منسجم تر و گسترده تر شده است.

وی افزود: عملیات ورود و خروج زائران اربعین حسینی در مرزهای چذابه و شلمچه در سایه تعامل و همکاری عوامل اجرایی در کوتاهترین زمان ممکن انجام شده که جا دارد در این ارتباط از نیروی انتظامی و مرزبانی نیز به دلیل این هماهنگی تقدیر به عمل آید.

الفت در ادامه خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در شهرهای نجف و کربلا را با وجود برخی مشکلات و تعداد بی شمار زائران خوب توصیف کرد و ادامه داد: با این وجود برخی مشکلات به دلیل مدیریت ضعیف و تعداد زائران قابل پیش بینی بود ولی معنویت این سفر همه مشکلات را به بوته فراموشی سپرد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه ابراز امیدواری کرد که در سال آینده با مدیریت بهتری در عراق، شاهد خدمات رسانی بهتر به زائران باشیم.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 342633