توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
لاریجانی مطرح کرد:
وزارت بهداشت سال آینده یک گام بلند در پیش دارد
دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۹:۵۸
قم - رئیس مجلس شورای اسلامی از استمرار طرح تحول سلامت در سال آینده خبر داد و گفت: وزارت بهداشت سال آینده هم یک گام بلند در پیش دارد.
به گزارش عرش نیوز: علی لاریجانی عصر دوشنبه در مراسم افتتاح بخش فوق تخصصی زنان بیمارستان شهید بهشتی ضمن تشکر از کسانی که تلاش کردند وضع بهداشت و درمان در قم سامان یابد اظهار داشت: دولت فعلی به مسئله بهداشت و درمان توجه خاص دارد.

وی افزود: سال گذشته وضع درمانی کشور خیلی مناسب نبود و برای جبران مشکلات این بخش بودجه مناسبی در مجلس طراحی شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان داشت: بودجه‌ای که تصویب شد قابل توجه بود و می‌شود گفت مجلس یک سرمایه‌گذاری سنگین را انجام داد تا شرایط درمانی کشور سامان یابد.

وی گفت: وزارت بهداشت از این بودجه خوب استفاده کرد و وضع درمانی کشور را تا حد زیادی سامان داد.

لاریجانی ادامه داد: امسال هم در بودجه این حمایت را ادامه می‌دهیم و وزارت بهداشت باید یک گام بلند دیگری بردارد چراکه مسئله سلامت بسیار مهم است.

وی با اشاره به تلاش‌های خیران برای سامان دادن امور عمرانی بهداشت و درمان گفت: یکی از کارهای مهم مجمع خیران سلامت قم بیمارستانی است که زمینش آماده شده و برخی خیرین پا پیش گذاشتند که ساخته شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: با یکی از بانک‌ها صحبت کردیم تا در این عرصه سرمایه‌گذاری کنند و آنها هدفشان ساخت یک بیمارستان هزار تخت خوابی است که این نیاز قم است و در آینده سلامت قم هم اثر دارد.

منبع: مهر
کد مطلب: 362433