توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
به مناسبت هفته وحدت؛
استاندار گیلان با خانواده ایثارگر اهل سنت دیدار کرد
يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۱
استاندار گیلان به مناسبت هفته وحدت با جانباز ۵۵ درصد اهل سنت گیلانی دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش عرش نیوز؛استاندار گیلان شامگاه شنبه با حضور در منزل عیسی مرادبخش جانباز 55 درصد اهل تسنن فرار رسیدن این هفته را به وی تبریک گفت.

محمدعلی نجفی در این دیدار  با گرامیداشت آغاز هفته وحدت، اسلام را دین دوستی، رافت، مودت و برادری دانست و اظهار داشت: دوستی و صمیمیت مثال زدنی بین مردمان اهل تسنن و تشیع استان در عرصه های مختلف انقلاب بارها به نمایش گذاشته شد.

وی خاطرنشان کرد: در دورانی که به کشورمان حمله شده بود ، هموطنان اهل سنت در کنار برادران شیعه خود ایستادند و از انقلاب دفاع کردندواین روحیه همچنان ادامه دارد.

استاندار گیلان گفت: شما عزیزان که در دوران 8 سال دفاع مقدس آن رشادت ها و از خود گذشتگی رزمندگان را مشاهده کرده اید باید خاطرات ارزشمند آن دوران را به نسل امروزی انتقال دهید.

وی با اشاره به رشادت ها، و از خود گذشتگی رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: اقتدار، صلابت و امنیت کشورمان مرهون حماسه آفرینی های شهدا و جانبازان دلاوری است و بی شک این جانفشانی ها هرگز از یادها و خاطره های مردم فراموش نخواهد شد.

نمانده عالی دولت در گیلان  خدمت به جانبازان را از وظایف مسئولین دانست و افزود: حضور در جمع خانواده های معظم شهدا و جانبازان افتخاری بزرگ برای مسئولین به شمار می رود.

عیسی مرادبخش از جانبازان 55 درصد اهل تسنن نیز در این دیدار با بیان اینکه رزمندگان دوران دفاع مقدس با خلوص نیت وبرای دفاع از اسلام با دشمن می جنگیدند گفت: حضور جوانان فداکار وپاک در دفاع مقدس چشمگیر بود.

وی افزود: ما بنا به فرموده امام راحل که انقلاب نبیاید دست نا اهلان بیافتد به جبهه ها رفتیم تا از نظام اسلامی حراست کنیم.

عیسی مرادبخش لمر اهل تالش که در قالب نیروی سپاه پاسدران انقلاب اسلامی به جبهه اعزام شده بود در سال 1366 در عملیات والفجر 10 در منطقه خرمال عراق مجروح شد.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 350733