توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مسئول راه روستایی مازندران: ردیف ملی به تسطیح راه‌های روستایی مازندران اختصاص می‌یابد
سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۱
مسئول راه روستایی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به اینکه آسفالت راه‌های روستایی استان با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد، گفت: تسطیح راه‌های روستایی مازندران دارای ردیف ملی می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛
به نقل از روابط عمومی فرمانداری میاندرود، بهرام طور در جلسه بررسی مشکلات راه‌های روستایی شهرستان میاندرود اظهارداشت: سال گذشته علیرغم مشکلات موجود هشت کیلومتر از این محور آسفالت شده ‌و امسال نیز در مجموع در حدود ۵۰۰۰ میلیون ریال برای این پروژه اعتبار داریم.

وی به رایزنی نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ردیف‌دار شدن راه روستایی از منابع ملی اشاره کرد و گفت: در صورت عملی شدن این وعده شاهد تحول بزرگی در بخش آسفالت راه روستایی در مازندران خواهیم بود.

ارسطو قادری، فرماندار میاندورود نیز گفت: اعتبارات سال ۹۳ بر اساس برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی با نظارت کمیته برنامه‌ریزی توزیع شد.

وی با بیان اینکه اکثر برنامه‌هایی که به استان اعلام شد تصویب و در مرحله تبادل موافقت‌نامه قرار دارد، افزود: یکی از پروژه‌های حساس و اولویت دار این شهرستان، آسفالت محور بالادست است.

در پایان جلسه مقرر شد تا بر اساس تعهدات انجام شده، سه کیلومتر از شش کیلومتر محور معروف به سرتا- جناسم توسط شرکت نکاچوب زیرسازی شده و مابقی زیرسازی و آسفالت از سوی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران انجام شود.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 340536