توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رونمایی از محصولات سوادرسانه‌ای مؤسسه مسیر
چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۷
در این نشست از دکتر صدیقه ببران، دکتر بهاره نصیری، دکتر آیت‌اللهی، دکتر سلطانی‌فر و آقای حامد امامی؛ به عنوان پیشکسوتان حوزه سواد رسانه‌ای تقدیر به عمل آمد و به مناسبت هفته‌ی ارتباطات و روابط عمومی از آخرین کتاب‌های حوزه ارتباطات، سواد رسانه‌ای و روابط عمومی رونمایی شد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از پایگاه تحلیلی خبری البرزبان، به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، پنجمین نشست تخصصی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی صبح امروز با حضور معاونین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و اعضای هیأت علمی «همایش سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی» در سالن جلسات وزارت ارتباطات برگزار شد و از آثار منتخب سواد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی در حوزه‌های تألیف و ترجمه کتاب، تدوین پایان‌نامه و برگزاری همایش‌های علمی در ۵ سال گذشته تقدیر به عمل آمد.

در این نشست از دکتر صدیقه ببران، دکتر بهاره نصیری، دکتر آیت‌اللهی، دکتر سلطانی‌فر و آقای حامد امامی؛ به عنوان پیشکسوتان حوزه سواد رسانه‌ای تقدیر به عمل آمد و به مناسبت هفته‌ی ارتباطات و روابط عمومی از آخرین کتاب‌های حوزه ارتباطات، سواد رسانه‌ای و روابط عمومی رونمایی شد. محصولات حوزه سواد رسانه‌ای مؤسسه مسیر که شامل کتاب‌های «۱۵۰ هشتگ» و «خلاصه کتاب و خلاصه مقاله سواد رسانه‌ای» نیز در این مراسم و با حضور مدیر مؤسسه مسیر رونمایی شد.

لازم به ذکر است که محصولات سواد رسانه‌ای مؤسسه مسیر در قالب یک مجموعه محتوایی تحت عنوان «الفبای سواد رسانه‌ای» و به سفارش «مرکز رشد و ارتقاء فعالان فرهنگی» تولید شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر عبارت «سواد رسانه‌ای» را به شماره ۵۰۰۰۵۰۰۰۲ پیامک کرده و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۲۰۰۳۵ تماس حاصل فرمایید.

کد مطلب: 390432