توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس حفاظت اطلاعات قوه قضائیه:
قوه قضائیه رسالت مبارزه با فساد را با جدیت دنبال می‌کند‌
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۱
رئیس حفاظت اطلاعات قوه قضائیه گفت: مبارزه با فساد یکی از مهمترین دستورکارهای قوه قضائیه است و این رسالت را با جدیت تمام پیش می‌بریم.
به گزارش عرش نیوز؛حجت‌الاسلام سیدرضا خطیب صبح امروز در نشستی خبری در محل اداره کل بازرسی خراسان رضوی، اظهار داشت: حفاظت اطلاعات یک مجموعه نظارتی در درون قوه قضائیه است که تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا مسائل درونی و بیرونی قوه قضائیه به سلامت به سرانجام برسد. مقام معظم رهبری همواره در ملاقات‌هایی که با مسئولان قضایی داشته‌اند بر سلامت دستگاه قضا و همچنین انجام وظایف نظارتی تاکید دارند و ما نیز تلاش می‌کنیم این مهم را به سرمنزل مقصود برسانیم.

رئیس حفاظت اطلاعات قوه قضائیه تصریح کرد: مبارزه با فساد یکی از مهمترین دستورکارهای قوه قضائیه است و این رسالت را با جدیت تمام پیش می‌بریم.

حجت‌الاسلام علی مظفری نیز در ادامه این نشست اظهار داشت: قوانین موضوعه‌ای که در ارتباط با سازمان بازرسی است، باید مهم تلقی شود.

رئیس‌کل دادگستری خراسان رضوی بیان کرد: یکی از مشکلات فعلی این است که برخی از وظایف دستگاه‌های اداری به خوبی انجام نمی‌شود و مردم ناچار هستند برای احقاق حق خود به سازمان بازرسی مراجعه کنند؛ خوشبختانه سازمان بازرسی نیز در این مدت عملکرد مناسبی داشته است.

مظفری تاکید کرد: انتظار ما این است که سازمان بازرسی در زمینه انجام وظایف نظارتی خود تقویت شود و البته قانون بازرسی باید مورد بازنگری قرار بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به تخلفات شرکت پدیده بیان کرد: خوشبختانه اجماع مناسبی برای برخورد با تخلفات پدیده شکل گرفته است.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 358933