توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار ایلام:
محور ارتباطی کرمانشاه - مهران چهاربانده شود
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۵
استاندار ایلام گفت: به منظور روان شدن تردد در مسیر ارتباطی کرمانشاه به مهران و تا پایانه مرزی لازم است که این مسیر چهار بانده شود.
به گزارش عرش نیوز؛محمدرضا مروارید صبح امروز در مراسم تجلیل از خادمان و فعالان اربعین در استان ایلام، اظهار داشت: مراسم اربعین برای ما سابقه‌ای دینی دارد که هر سال باشکوه تر از سال گذشته برگزار می شود.

وی افزود: در تمامی خبرگزاری های مطرح دنیا حضور پرشور مردم مسلمان در پیاده روی از نجف تا کربلا به تصویر کشیده شد و از حضور 14 تا 20 میلیون زائر خبررسانی شد.

استاندار ایلام خاطرنشان کرد: اثرات این حضور را باید در وحدت مسلمان ببینیم و باید توجه کنیم که چگونه دشمنان از این حضور میلیونی به هراس افتادند.

وی با تقدیر و تشکر از تمامی فعالان و زحمت کشان در مراسم اربعین امسال عنوان کرد: هر یک از مسئولان باید وظایف خود را به درستی انجام دهند.

مروارید خاطرنشان کرد: برای سهولت در تردد از مسیر کرمانشاه تا پایانه مرزی مهران لازم است که این محور ارتباطی چهاربانده شود که تا کنون 30 کیلومتر آن اجرایی شده است.

وی افزود: به دنبال آن هستیم که در سازمان برنامه طرحی را تصویب کنیم که در بودجه سال 94 برای چهارخطه کردن این محور اعتبارات و بودجه لازم را در نظر بگیرند.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 355035