توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
صادق: برای دولت رسانه‌ "خودی" و "غیرخودی" وجود ندارد؛ توجه به همه رسانه‌ها یکسان است
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۱۱
مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور با اشاره به سیاست دولت نسبت به رسانه‌ها گفت: رسانه‌های خودی و غیرخودی برای دولت وجود ندارد و به همه رسانه‌ها توجه یکسان می‌شود.
به گزارش عرش نیوز، محمدرضا صادق ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه استان گلستان اظهار داشت: دولت تدبیر و امید از ابتدای آغاز به کار خود سعی داشته عقب افتادگی‌های کشور را جبران کند.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های خوب سفرهای دولت، نشست با اصحاب رسانه استان است، افزود: اصحاب رسانه به نیابت از افکار عمومی می‌کوشند تا وقایع را آشکار کنند و در ارتقای فرهنگ عمومی، دانش مردمی و آگاهی اجتماعی نقش موثری دارند.

مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور درباره خط مشی دولت در قبال رسانه‌ها گفت: یکی از مواردی که رئیس جمهور تاکید داشته و به آن وفادار بوده‌اند، توجه به رسانه‌ها است. دولت تدبیر و امید معتقد است با کمک همه اقشار و همه متخصصان در عرصه‌های مختلف باید کار را پیش برد، اصحاب رسانه نیز به‌عنوان کسانی که نظرات افکار عمومی را دارند، می‌توانند گره‌گشا باشند.

وی با بیان اینکه سفرهای استانی دو رقمی شده است، گفت: رسانه‌های خودی و غیرخودی برای دولت وجود ندارد و به همه رسانه‌ها توجه یکسان می‌شود.

صادق با بیان اینکه در سفرهای استانی به گونه‌ای تدارک دیده شده که مصاحبه سفر با رسانه‌های محلی باشد، افزود: این کار نشان از توجه به رسانه‌های محلی دارد. توجه به رسانه‌های محلی از سیاست‌های دولت است.
منبع: تسنیم
کد مطلب: 337639