توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شهردار مهرستان: ۳ محله جدید به شهرستان مرزی مهرستان الحاق شد
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۹
شهردار مهرستان گفت: با هدف حذف حاشیه نشینی و خدمات‌رسانی مطلوب در پی الحاق سه محله جدید به شهرستان مهرستان, شهرداری اقدام به احداث بلوار مکران به طول ۲ هزار و ۱۰۰ متر کرد.
به گزارش عرش نیوز منصور نارویی نصرتی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در مهرستان, اظهار کرد: با هدف حذف حاشیه نشینی و خدمات رسانی مطلوب در پی الحاق سه محله جدید کهن شهر, شاشکی و نوک آباد به شهرستان مهرستان, شهرداری اقدام به احداث بلوارهای مکران و فردوسی کرد.

وی افزود: در راستای تاکیدات استاندار سیستان و بلوچستان و استفاده شهروندان, بلوار مکران به طول ۲ هزار و ۱۰۰ متر و جدول گذاری ۹ هزار و ۶۰۰ متر و طول آسفالت ۴ هزار متر مربع براساس اعتبارات تخصیصی از محل اعتبارات تملک و دارایی و اعتبارات ستاد بحران استان در سال ۹۲ اجرا شده است.

شهردار مهرستان گفت: امسال به لطف خداوند, بلوار فردوسی از میدان خلیج فارس تا رودخانه ماشکید به طول ۷۹۵ متر و جدول گذاری ۳ هزار و ۱۸۰ متر طول و حجم ۸ هزار و ۵۰۰ متر مربع آسفالت عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

نارویی نصرتی بیان کرد: امیدواریم با اجرایی شدن این پروژه ها, همشهریان این محلات از دسترسی آسان به مرکز شهر و خدمات مکانیزه جمع آوری زباله و خدمات آتش نشانی به نحو مطلوب و شایسته ای بهره مند شوند.

وی از همکاری و همراهی صمیمانه شهروندان, همکاری شورای اداری شهرداری و امام جمعه شهرستان, فرماندهان نظامی و انتظامی و نظارتی به ویژه فرماندار مهرستان در اجرایی شدن این پروژه ها تقدیر کرد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 332562