توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه همایش سراسری قوه قضائیه:
صدقی پرونده سنگینی داشت اما با لابی‌ِ حسین فریدون مدیرعامل بانک شد/ فیش‌های حقوقی مدیرعامل بانک رفاه موجود است
سه شنبه ۸ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۱
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در مورد مدیرعامل بانک رفاه که فیش حقوقی وی نیز جنجال‌سازی شده است، گزارش تخلف کلان وی در زمان تصدی‌گری در بانک ملی را داشتیم ولی با فشار حسین فریدون و لابی‌گری وی این فرد در سمت مدیرعامل بانک رفاه قرار گرفت.

عرش نیوز به نقل از رجانیوز: رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در مورد مدیرعامل بانک رفاه که فیش حقوقی وی نیز جنجال‌سازی شده است، گزارش تخلف کلان وی در زمان تصدی‌گری در بانک ملی را داشتیم ولی با فشار حسین فریدون و لابی‌گری وی این فرد در سمت مدیرعامل بانک رفاه قرار گرفت.
 
 
به گزارش نسیم، ناصر سراج در حاشیه همایش سراسری قوه قضاییه در جمع خبرنگاران گفت: مدیرعامل بانک رفاه زمانیکه مدیرعامل بانک ملی بود پرونده سنگینی داشت و همان زمان آقای حسین فریدون اصرار کرد که ایشان رییس بانک رفاه شود در حالیکه بنده مخالفت کردم.
 
وی افزود: ایشان با لابی حسین فریدون و اصرار او مدیرعامل بانک رفاه شد و قوه قضاییه آیا بیش از این می تواند کار کند؟ ایشان ادعا کرده که پول را طبق این فیش دریافت نکرده در حالیکه این مبالغ به حساب او واریز شده
 
رئیس سازمان بازرسی تصریح کرد: مگر می‌شود فردی که مشکل دارد در جای دیگری مشکل ایجاد نکند؟
 
در حالیکه در همایش قوه قضایه حسین فریدون را دیدم و گفتم که مدیرعامل بانک رفاه با اصرار شما این پست را گرفت و من به شما گفته بودم پرونده سنگین دارد.
 
سراج در خصوص حکم حبس یکی از مدیران دولتی گفت: این موضوع ربطی به حقوق‌های نجومی ندارد.
 
وی افزود: ما طبق قانون می‌توانیم مدرک بخواهیم و مدیران هم موظف هستند مدرک ارائه دهند که این مدیر دولتی از ارائه مدرک درخواستی ما خودداری کرد و به همین جهت حکم حبس برایش صادر شد.
کد مطلب: 390667