توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
زیرساخت‌های ورزشی شرق تهران نیازمند ارتقا و تجهیز است
پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۷
عضو شورای عالی استانها گفت: زیرساخت‌های ورزشی شرق استان تهران به ویژه در شهرستان پردیس برای برخورداری این مناطق از بستر ورزشی مطلوب نیاز به بازسازی و ترمیم ساختار فرسوده برخی از ابعاد سرانه‌های ورزشی دارند.
به گزارش عرش نیوز:
محمد قانبیلی در مورد سرانه ورزشی در شهرستان پردیس اظهار کرد: با قاطعیت می‌توان گفت وضعیت ورزش در شهرستانهایی مانند پردیس در شرق استان تهران از ساختار مناسبی برخوردار نیست.

وی با اشاره به اینکه اعتبارات ورزشی نباید در جمع بندی اعتبارات استانی و شهرستانی زیر سایه اعتبارات فرهنگی و اجتماعی و سایر بخش‌ها محو شود، تصریح کرد: مسئولان ورزشی همواره از ارقام بودجه و اعتبارات اختصاص یافته از سوی دولت نارضایتی خود را نشان داده‌اند.

عضو شورای عالی استانها با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید با شعار اعتدال می‌تواند این شعار را در تقسیم بودجه‌های دولتی بین حوزه‌های مختلف لحاظ کند، اضافه کرد: دولت حجت الاسلام حسن روحانی در حوزه‌های بهداشت و درمان و همچنین در بخش سیاست‌های بین المللی در راستای دفاع از کیان و اهداف و خواسته‌های عالی ایران اسلامی عملکرد خوبی داشته است.

وی افزود: با نگاه ویژه دولت یازدهم به امر ورزش و تقویت بنیه مالی و اعتباری وزارت ورزش و جوانان و در ادامه این مسیر ترمیم ساختار فرسوده استانهای ورزش خیز شاهد تعالی ورزش کشور هستیم.

قانبیلی بابیان این موضوع که با نقد عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه سیاست‌های ورزشی نباید پیامد‌های تاسیس وزارت ورزش و جوانان را از بین برد، عنوان کرد: تاسیس این وزارت خانه به وضعیت ورزش سرو سامان داده و هر رشته‌ای، مدیریتی از جنس خود را برخوردار است.

وی با تاکید براینکه موفقیت‌های ورزشی از افتخارآفرینی آسمان خراش‌های ایرانی در رشته والیبال و بسکتبال در میادین جهانی و آسیایی گرفته تا حضور ایران در جام جهانی تبلوریافته از سیاست‌های مدون و کارشناسی وزارت ورزش و جوانان است، افزود: وزارت ورزش و جوانان سیاست‌های خود را در بحث تقویت زیر ساخت‌ها متمرکز کرده است.

عضو شورای عالی استانها مدیریت فدراسیونهایی مانند کشتی از جنس ورزش اول کشور را عامل تعالی کشتی و بازگشت این رشته مدال آور به جایگاه اصلی خود دانست و بیان کرد: رسول خادم به عنوان فردی از جنس کشتی با کسب مدال‌های رنگارنگ از رقابت‌های آسیایی تا آوردگاه المپیک، قهرمان ماندگار در تاریخ ورزش اول ایران زمین محسوب می‌شود.

وی با تاکید بر نظارت دقیق و کارشناسی وزارت ورزش و جوانان در مهره چینی افراد برای احراز سمت ریاست فدراسیون‌ها، خاطرنشان کرد: سواد مدیریتی و آشنایی با اصول و قواعد مدیریت ورزش جزء اولویت‌های اصلی انتخاب ریاست فدراسیون ها از سوی وزارت ورزش و جوانان است.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 308460