توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اخبار کوتاه استان سمنان
۳۶ فقره سرقت خودرو در گرمسار کشف شد
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۱
جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۳۶ فقره سرقت خودرو و لوازم داخلی و دستگیری دو سارق جوان در شهرستان گرمسار خبر داد.
به گزارش عرش نیوز، سرهنگ عبدالله حسنی، اظهار داشت: در پی دستبرد سارقان به خودروی شهروندان گرمساری و سرقت وسایل داخل آن، تحقیقات محسوس و نامحسوس کارآگاهان پلیس در راستای کنترل سارقان سابقه‌دار، مجرمان غیربومی و افراد مظنون آغاز شد.
وی از شناسایی جوان 20 ساله‌ای در این رابطه خبر داد و تصریح کرد: با هماهنگی قاضی پرونده متهم دستگیر شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان با اشاره به اعتراف متهم جوان به همدستی با فردی دیگر، اضافه کرد: با تلاش پلیس همدست وی نیز دستگیر شد.

حسنی به کشف بخش زیادی از اموال مسروقه در مخفیگاه سارقان اشاره کرد و گفت: متهمان در تحقیقات تکمیلی به 35 فقره سرقت داخل خودرو و یک فقره سرقت خودرو اعتراف کردند.

وی ارزش ریالی سرقت‌های کشف‌شده را بالغ‌بر 400 میلیون برآورد و تأکید کرد: تجهیز وسایل نقلیه به تجهیزات ایمنی و ضد سرقت، اقدامی مهم و مؤثر در پیشگیری از سرقت خواهد بود.

پژو 405 در جاده سمنان به مهدیشهر واژگون شد

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از واژگونی پژو 405 در جاده سمنان به مهدیشهر خبر داد.

سعید اسمعیل پور اظهار داشت: ظهر امروز در تماس شهروندان و خودروهای عبوری با سامانه 125 مبنی بر واژگونی خودرو پژو در جاده سمنان به مهدیشهر روبروی روستای چهل تن و محبوس شدن سرنشینان داخل خودرو، با سرعت عمل و اقدام به موقع آتش نشانان ایستگاه شماره 1 با موفقیت به پایان رسید.

وی با تشریح این حادثه واژگونی گفت: در این حادثه سرنشینان خوروی مذکور که 1 زن 35 و یک کودک 5/1 ساله بودند نجات یافتند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از اعزام 1 دستگاه خودرو به همراه 3 نفر آتش نشان برای امدادرسانی این حادثه خبر داد و عنوان کرد: حادثه فوق درساعت 12:20 دقیقه ظهر امروز به سامانه 125 اعلام وتیم امداد در کمترین زمان ممکن با حضور در محل و انجام اقدامات اولیه (قطع جریان برق خودرو) و ایمن سازی محل شروع به امدادرسانی کردند.

اسمعیل پور در نحوه توضیح امدادرسانی این حادثه تشریح کرد: تیم اعزامی بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که خودروی پژو بر اثر بی احتیاطی به شدت باجدول های نیوجرسی جاده برخورد و پس از آن برروی سقف واژگون شده شده است که نیروها پس از ایمن سازی محل و خودرو، فرد حادثه دیده را که قبل از رسیدن نیروهای امدادی از خودرو بیرون آوردند.

شمار متوفیان سوانح رانندگی در جاده‌ها و معابر درون‌شهری استان سمنان 10 درصد کاهش یافت

فرمانده انتظامی استان سمنان از کاهش 10 درصدی شمار متوفیان سوانح رانندگی در جاده‌ها و معابر درون‌شهری استان سمنان خبر داد و گفت: برای کاهش حوادث و ارتقای سطح ایمنی این محورها ضرورت دارد نگاه ملی به جاده‌های سمنان از سوی دستگاه‌های مختلف وجود داشته باشد.

سردار روح‌الامین قاسمی کاهش سوانح رانندگی و تصادفات را یکی از دغدغه‌های مهم پلیس دانست و نگاه ملی به جاده‌های استان سمنان را از سوی دستگاه‌های مختلف برای ارتقای سطح ایمنی این محورها خواستار شد.

وی افزود: درصد بالایی از متوفیان سوانح رانندگی در محورهای مواصلاتی استان، غیربومی و بیشتر آنان از مسافران و زائران مشهد مقدس هستند.

فرمانده انتظامی استان سمنان وی به وسعت و گستردگی حوزه جغرافیایی استان سمنان نیز اشاره و خاطرنشان کرد: وجود بیش از هزار کیلومتر آزادراه و کریدور شرق به غرب بودن استان بر لزوم نگاهی کشوری به این منطقه می‌افزاید.
سردار قاسمی بیشترین حجم سوانح رانندگی در جاده‌های استان را واژگونی خودرو اعلام کرد و گفت: مهم‌ترین و اولین حرف در تصادفات را عامل انسانی می‌زند.
کد مطلب: 391369
 
 


پربازدیدترین
پربحث ترین
عملکرد دولت یازدهم درباره فیش های حقوقی نجومی چگونه بود؟
عالی بود
خوب بود
می توانست بهتر باشد
بسیار ضعیف بود
اصلا برخوردی با حقوق های نجومی نشد