توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان دانش آموزی استان سمنان:
۱۰۰۰ یاور مربی سازمان دانش آموزی سمنان افسران امید و نشاط می‌شوند
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۰
رئیس سازمان دانش آموزی استان سمنان با اشاره به اجرای طرح افسران امید و نشاط در مدارس این استان گفت: بر این اساس یک هزار «یاور مربی» سازمان دانش آموزی سمنان افسران امید و نشاط می‌شوند.
به گزارش عرش نیوز، محمدرضا عامریان عصر امروز در نشست ماهانه مرکز مطالعات و پژوهش‌های سازمان دانش آموزی استان سمنان اظهار داشت: طرح افسران امید و نشاط به صورت پایلوت ملی در مدارس سراسر استان سمنان اجرایی خواهد شد.

 
وی با اشاره به اینکه طرح افسران امید و نشاط در راستای دانش آموز باوری و دانش آموز یاوری در مدارس استان سمنان اجرایی خواهد شد بیان کرد: در اجرای این طرح از ظرفیت دانش آموزان تشکیلاتی سازمان دانش آموزی استان سمنان بهره‌گیری می‌شود.

 
رئیس سازمان دانش آموزی استان سمنان اضافه کرد: طرح ملی افسران امید و نشاط به منظور نشاط افزایی در میان دانش آموزان و نیز کاهش آسیب‌های اجتماعی با رویکردهای ایجابی با استفاده از ظرفیت خود دانش آموزان در استان سمنان اجرایی خواهد شد.

 
عامریان در تشریح نحوه اجرای این طرح عنوان کرد: در اجرای این طرح یاورمربیان پیشتاز و فرزانه سازمان دانش آموزی استان سمنان به عنوان افسران امید و نشاط 200 ساعت آموزش مهارت‌های زندگی و آشنایی با آسیب‌های اجتماعی و نیز فریادهای شادی و مربی‌گری می‌بینند و آن را در مدارس خود پیاده خواهند کرد.

 
وی با اشاره به اینکه امروز افزایش شور و نشاط در جامعه سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهد شد بیان کرد: اجرای این طرح با همین هدف در مدارس استان سمنان هدف‌گذاری شده است.

 
به گفته رئیس سازمان دانش آموزی استان سمنان، طرح لی افسران امید و نشاط در مدارس استان سمنان با نظر مساعد و مناسب معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش و نیز قائم‌مقام وی در سازمان دانش آموزی کشور مواجه شده و در صورت موفقیت آمیز بودن اجرای آن در استان سمنان، سال آینده در سراسر کشور به اجرا در خواهد آمد.
کد مطلب: 391567