توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۵ دلیل که شما را از خرید آیفون ۶ پلاس منصرف خواهد کرد
پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۱
به طور قطع آیفون ۶ پلاس یکی از بهترین گوشی‌های هوشمندی است که تا به حال عرضه شده است و شما بعد از خرید این گوشی به‌خاطر صفحه نمایش حیرت انگیز و باطری با دوام، آن را به دوستانتان پیشنهاد خواهید کرد.
عرش نیوز:ولی همه اینها نباید باعث شود که نکات منفی آن را نادیده بگیریم. نکاتی که بعد از چند روز استفاده مداوم خودشان را نشان می‌دهند.با هم نگاهی می اندازیم به این مشکلات:
- صفحه نمایش بزرگ آن شما را جادو می‌کند
اولین باری که این گوشی را در دست می‌گیرید به طور حتم احساس می‌کنید که بیش از حد بزرگ است بخصوص اگر قبل از آن آیفون ۴ ویا ۵s داشته باشید. هنگامی که آیفون ۵s را دست می‌گیرید ناخودآگاه متعجب خواهید شد که چرا تا به حال با این گوشی به این کوچکی کار می‌کرده اید.


2- از این به بعد آی‌پد شما در خانه خاک خواهد خورد
باوجود آیفون ۶ پلاس دیگر نیازی به آی‌پد نخواهید داشت چون صفحه‌ی آن به حد کافی بزرگ است و تقریبا می‌تواند جایگزین مناسبی برای آی‌پد باشد به خصوص که هم سبک تر و هم سریع تر است. البته آی‌پد ایر حرف های زیادی برای گفتن دارد وبه این راحتی نمی‌توان آن را بازنده اعلام کرد.


زمان، پاسخ این پرسش را مشخص خواهد کرد. بر اساس تجربه شخصی بسیاری از کاربران، در صورت نیاز به انجام کارهای جدی تر، ترکیب آیفون ۶ پلاس و مک بوک بهترین پیشنهاد خواهد بود.
۳- بدنه آن مانند ماهی در دست شما لیز می‌خورد!
گوشه های بدنه گرد و بدنه آلومینیومی و برس خورده و صیقلی آیفون همزمان مزیت و عیب آن است زیرا با وجود خوش دستی و انتقال احساس محصولی ارزشمند و با کیفیت بسیار لغزنده است. با این تفاسیر به طور حتم گوشی شما به یک محافظ احتیاج خواهد داشت تا هم جلوی لیزخوردن در دست شما را بگیرد و هم در هنگام برخورد آن به زمین با احساسات شما بازی نکند!


 
۵- گاه و بیگاه iOS ۸ و iOS۸.۱ شما را عصبانی خواهد کرد
نسخه ۸ و ۸.۱ سیستم عامل این گوشی جذاب است و علاوه بر این امکانات خوبی دارد ولی مدام باعث اختلال می‌شود . این خطاها شاید در هنگام تماس و یا در وسط بازی روی دهد. ناگهان صفحه گوشی شما سیاه می‌شود و آرم سیب گاز زده در وسط صفحه به شما چشمک می‌زند.

منبع:باشگاه خبرنگاران
کد مطلب: 329629