توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم ساوه در مجلس:
بیش از ۲هزار پروژه عمرانی در کشور وجود دارد
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۲
نماینده مردم زرندیه، ساوه در مجلس گفت: در کشور حدود ۲ هزار و ۹۰۰ پروژه وجود دارد که نیمه تمام بوده و برای تکمیل این پروژه‌ها به ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
به گزارش عرش نیوز: شهلا میرگلوبیات عصر امروز در آیین کلنگ‌زنی و افتتاح طرح‌های آموزشی در ساوه با اشاره به کاهش بودجه اظهار داشت: پیش‌بینی شده که در سال آینده بودجه کاهش پیدا می‌کند که با کسری ۴۰هزار میلیارد تومانی مواجه می‌شویم.

وی افزود: به سبب پایین آمدن قیمت نفت و کاهش درآمدهای مالیاتی و نوسانات فروش اوراق مشارکت است که در سال آینده با کسری بودجه مواجه می‌شویم و باید با بنامه‌ریزی همام مقدار بودجه را هم در کارهای مناسب هزینه کنیم.

نماینده مردم زرندیه، ساوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در کشور حدود ۲ هزار و ۹۰۰ پروژه وجود دارد که نیمه تمام بوده و برای تکمیل این پروژه‌ها به ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

میرگلوبیات با اشاره به مشارکت خیران گفت: در شرایطی که تاکنون برای کشور پیش آمده است دولت نمی‌تواند به تنهایی با این مشکل کنار آید و این تعداد پروژه‌ها را تکمیل کند با کمک خیران می‌توان این پروژه‌ها را تکمیل کرد.

وی افزود: خیران افرادی هستند که با کمک کردن به نیازمندان به آنها زندگی دوباره می‌بخشند و انسان‌های وارسته‌ای هستند که برای برطرف کردن نیازهای مردم تلاش می‌کنند و بدون شک برای تکمیل پروژه‌ها می‌توان از آنها کمک گرفت.

نماینده مردم زرندیه، ساوه در مجلس شورای اسلامی گفت: خیران با اقدامات خیرخواهانه‌ای که انجام می‌دهند و تاثیرگذاری برای همکاری با مجموعه دولت در راستای تامین نیازهای جامعه ایفا می‌کنند.

میرگلوبیات با اشاره به تکمیل تجهیزات فضای آموزشی گفت: خیران با نیکوکاری‌هایی که در عرصه سلامت و مدرسه‌سازی انجام می‌دهند صرفأ تکمیل فضای آموزشی کافی نیست بلکه باید جهیزات مورد نیاز فضای آموزشی را نیز تکمیل کنندکه این ۲ مقوله را با کمک دولت باید انجام داد.

وی افزود: خیران و مردم از آموزش‌و پرورش درخواست دارند که از نیروی انسانی کارآمد و تجهیزات مناسب در نظام آموزشی استفاده کنند تا بتوان با اجرایی کردن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش دغدغه‌های آموزشی کشور را برطرف کرد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 354225