توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رییس سازمان حج و زیارت:
400 هزار روادیدبرای زوار اربعین حسینی صادر شد
يکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۶
رییس سازمان حج و زیارت گفت: 400 هزار روادید تاکنون برای زوار اربعین حسینی در سراسر کشور صادر شده است.
به گزارش عرش نیوز؛'سعید اوحدی' در مرز مهران اظهار کرد: تنها در روز گذشته 50 هزار روادید در کنسولگری عراق در کرمانشاه صادر شده است.

وی به زوار اربعین حسینی توصیه کرد بدون روادید به مرز مراجعه نکنند چراکه از خروج آنها بدون داشتن آن جلوگیری خواهد شد.

رییس سازمان حج و زیارت ادامه داد: رایزنی هایی با مقام های عراقی برای راه اندازی کنسولگری این کشور در مهران صورت گرفته و با توجه به حجم بسیار زیاد تردد زوار از این خروجی بین المللی امیدواریم هرچه زودتر این دفتر در ایلام یا مهران ایجاد شود.

اوحدی یادآور شد: 45 تریلی حامل بطری های آب از سوی خیرین به منظور رفاه حال زوار اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین اهدا شده است.

وی تاکید کرد: 150 دستگاه اتوبوس در آستانه اربعین حسینی برای انتقال زوار به داخل کشور عراق در نقاط مرز مستقر می شوند.

رییس سازمان حج و زیارت همچنین از برنامه ریزی راه اندازی 20 مکان برای استقرار سرویس های بهداشتی در داخل کشور عراق خبر داد.

اوحدی اضافه کرد: پس از پایان آیین اربعین 600 دستگاه اتوبوس زائران عتبات عالیات را به مناطق مختلف کشور منتقل می کنند.

وی خدمت به زائران اباعبدالله الحسین (ع) را توفیقی الهی دانست که نصیب مردم مناطق غربی کشور و بویژه استان ایلام شده که باید در این مسیر نهایت تلاش خود را برای رفاه حال زوار بکار گیرند.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 336522
 
 
 


شهرام رهنمای خرمی
۱۳۹۳-۰۹-۰۹ ۲۳:۱۴:۳۷
عشق به حسین حدی نداردو هر کسی جلودار این عشق باشد به فناست / ولی با اوضاع فعلی کشور معلوم نیست چرا رسانه ها اینقدر باعث تشدید احساسات مردم برای صرف هزینه های غیر ضرور می شوند / خانواده هایی هستند که برای هزینه ازدواج بچه هایشون مشکل دارند ولی با چشم به هم چشمی هزینه های زیادی را برای سفر به عتبات می پردازند و برای سر و سامان دادن جوانشان کوتاهی می کنند /به همین خاطر روز به روز فساد در جوانها رو به افزایش است / اقدام عملی به برپا نمودن احکام دین معطل مانده به دنبال فرعیات هستیم / (60749)
 
شهرام رهنمای خرمی
۱۳۹۳-۰۹-۰۹ ۲۳:۱۴:۴۰
عشق به حسین حدی نداردو هر کسی جلودار این عشق باشد به فناست / ولی با اوضاع فعلی کشور معلوم نیست چرا رسانه ها اینقدر باعث تشدید احساسات مردم برای صرف هزینه های غیر ضرور می شوند / خانواده هایی هستند که برای هزینه ازدواج بچه هایشون مشکل دارند ولی با چشم به هم چشمی هزینه های زیادی را برای سفر به عتبات می پردازند و برای سر و سامان دادن جوانشان کوتاهی می کنند /به همین خاطر روز به روز فساد در جوانها رو به افزایش است / اقدام عملی به برپا نمودن احکام دین معطل مانده به دنبال فرعیات هستیم / (60750)