توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با برگزاری ۳ دیدار تدارکاتی
اردوی تیم فوتبال صبای قم در کیش خاتمه یافت
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۷
قم - اردوی آماده سازی تیم فوتبال صبای قم در جزیره کیش امرز به پایان رسید و کاروان صبا امروز کیش را ترک کرد.
به گزارش عرش نیوز: تیم فوتبال صبای قم که اردوی ۱۰ روزه‌ای را در کیش برپا کرده بود امروز به برنامه‌های آماده سازی خود در جزیره کیش پایان داد و راهی قم شد تا ادامه تمرینات خود را در خانه پیگیری کند.

صبا پس از بازی تدارکاتی با تیم پارسه تهران و تساوی بدون گل با این تیم، امروز آخرین جلسه تمرینی خود را در کیش انجام داد و سپس کیش را ترک کرد تا از روز یکشنبه تمرینات خود را در روزشگاه هلال احمر قم پیگیری کند.

این در حالی است که صبا قرار است روز دوشنبه یک بازی تدارکاتی دیگر برگزار کند و سپس آماده دیدار برابر پدیده مشهد در لیگ بر‌تر فوتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم شود.

صبا در تعطیلات موقت میانه فصل خود چند بازی تدارکاتی انجام داد که حاصل آن شکست در قم برابر تیم سایپای البرز و سپس پیروزی بر نساجی مازندران در مسابقه‌ای بود که به میزبانی تهران برگزار شد.

صبا سپس در کیش به دیدار تیم مس کرمان رفت اما در مسابقه‌ای عجیب که به دلیل خشونت بازیکنان مس کرمان در نیمه نخست نیمه تمام ماند به تساوی یک بر یک رسید و سپس با نتیجه ۲ بر صفر تیم گل گهر سیرجان را شکست داد.

آمبونو آچیله مهاجم کامرونی صبا نیز پس از پشت سر گذاشتن دوره آسیب دیدگی از کامرون به ایران بازگشت و به اردوی صبا در کیش ملحق شد اما مارکو آیوبل مهاجم برزیلی صبا هنوز به ایران برنگشته و گفته می‌شود وی دیگر به صبا باز نمی‌گردد.

منبع: مهر
کد مطلب: 358627