توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
در راستای کنگره ۳۰۰۰ شهید استان سمنان؛
زنگ ایثار در مدارس سراسر استان نواخته می‌شود‌
سه شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۱
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان سمنان از برگزاری دو همایش «پروانه‌های بهشت» و «رهروان شهید فهمیده» در راستای کنگره بزرگداشت سه هزار شهید استان در سمنان خبر داد و گفت: زنگ ایثار در مدارس سراسر استان نواخته می‌شود‌.
به گزارش عرش نیوز به نقل از واحد اطلاع‌رسانی ستاد کنگره بزرگداشت سه هزار شهید استان سمنان، محمد یعقوبی اظهار داشت: سازمان بسیج دانش‌آموزی استان سمنان ویژه‌برنامه‌های خود را در کنگره سه هزار شهید استان سمنان از نهم اردیبهشت‌ماه با به صدا آمدن زنگ ایثار و شهادت در مدارس سراسر استان و به صورت ویژه در دبیرستان شاهد سمنان آغاز می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: تجدید میثاق دانش‌آموزان با شهدا در ساعت ۱۰ صبح روز نهم اردیبهشت‌ماه از دیگر برنامه‌هایی است که در راستای کنگره سه هزار شهید استان سمنان برگزار می‌شود.

به گفته رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان سمنان این آیین با حضور ۶۲۲ دانش‌آموز به یاد ۶۲۲ شهید دانش‌آموز استان سمنان در گلزار شهدای سمنان برگزار خواهد شد.

یعقوبی با اشاره به برگزاری همایش کودک و نوجوان در روز سیزدهم اردیبهشت‌ماه عنوان کرد: این همایش با عنوان «پروانه‌های بهشت» در این روز با حضور یک هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز مقطع ابتدایی در سالن غدیر سمنان اجرا می‌شود.

وی بیان کرد: همایش دانش‌آموزی با عنوان «رهروان شهید فهمیده» در روز ۱۴ اردیبهشت‌ماه با حضور ۲ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز دختر هفت دبیرستان سمنان در سالن غدیر برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی استان سمنان خاطرنشان کرد: اداره کل آموزش‌وپرورش، اداره کل کانون پرورش و فکری کودک و نوجوان و سایر دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی استان با سازمان بسیج دانش‌آموزی استان سمنان در اجرای این برنامه‌ها همکاری می‌کنند.
کد مطلب: 368121