توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کردستان خبر داد
برگزاری 45 کارگاه آموزش پیشگیری و مبارزه با اعتیاد در کردستان
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۰
دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کردستان از برگزاری 45 کارگاه آموزش پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر برای اقشار مختلف همزمان با هفته مبارزه با اعتیاد در استان خبر داد.

به گزارش عرش نیوز،سلیم کریمی اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر در استان برگزار می‌شود.

وی از برگزاری 30 کارگاه آموزش پیشگیری از اعتیاد برای والدین به همت آموزش و پرورش و بهزیستی استان در این هفته خبر داد و بیان کرد: سه کارگاه آموزش پیشگیری از اعتیاد ویژه نوجوانان با همت کانون پرورش فکری در استان برگزار خواهد شد.

به گفته دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کردستان، برگزاری 10 کارگاه آموزشی برای پلیس فرودگاه، هنگ مرزی، پرسنل گمرکات و اداره پست در مورد انواع جاسازی‌ها و کشف مواد مخدر و برگزاری دو کارگاه آموزشی برای روحانیون و کارشناسان فرهنگی سازمان تبلیغات از جمله برنامه‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر استان است.

کریمی خاطرنشان کرد: برگزاری کنفرانس مطبوعاتی با حضور روسای کمیته‌های تخصصی، فضاسازی شهری و روستایی با نصب بنر، برپایی نمایشگاه کاریکاتور، افتتاح کیوسک‌های اطلاع‌رسانی و پذیرش معتادان در کمپ‌های ترک اعتیاد با تخفیف 20 تا 30 درصدی از دیگر برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر در استان است.

وی از برگزاری مراسم شب شعر با موضوع اعتیاد به همت حوزه هنری و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در سنندج خبر داد و بیان داشت: برگزاری مسابقات فوتسال محلات، برگزاری همایش کوهپیمایی، پاک‌سازی چندین پارک آلوده به سرنگ، برگزاری میزگردهای تخصصی در صدا و سیمای مرکز استان، برگزاری نمایشگاه تولیدات پیشگیری از اعتیاد و برگزاری مسابقه دوچرخه‌سواری همگانی دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده هفته مبارزه با مواد مخدر در کردستان است.

دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کردستان در پایان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد و گفت: سخنرانی امامان جمعه و جماعت، برگزاری مراسم امحای مواد مخدر در چند شهرستان، ارسال بیش از 100 هزار پیامک با موضوع پیشگیری از اعتیاد و برگزاری جنگ شادی و نشاط در دو زندان مرکزی و کامیاران در هفته مبارزه با مواد مخدر در استان صورت می‌گیرد./فارس

کد مطلب: 268221