توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر کمیته امداد بیجار خبر داد
خودکفایی 484 خانوار زیرپوشش کمیته امداد در بیجار
شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۶
مدیر کمیته امداد امام خمینی بیجار از خودکفایی کامل 484 خانوار زیرپوشش این نهاد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش عرش نیوز،مجید خدابخشی از ایجاد اشتغال و کاریابی برای 515 نفر از مددجویان، فرزندان مددجو و اقشار آسیب‌پذیر شهرستان بیجار خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 35 میلیارد ریال برای اشتغال و کاریابی مددجویان هزینه شده است.

وی به آموزش‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت به هزار و 6 نفر در راستای اشتغال و کاریابی به مددجویان با هدف رسیدن آنان به خودکفایی کامل اشاره کرد و گفت: کمیته امداد بیجار تمامی تلاش خود را در راستای محقق شدن این مهم به کار خواهد گرفت.

مدیر کمیته امداد بیجار ادامه داد: 297 نفر از تعداد افرادی که آموزش‌های لازم را در راستای اشتغال و کاریابی با هدف خودکفایی دیده‌اند در شهرهای زیر 20 هزار نفر و روستاهای شهرستان بیجار و مابقی مربوط به شهر بیجار است.

خدابخشی آموزش‌های بلندمدت را شامل آموزش‌های خیاطی، رایانه، چرم‌دوزی و ... و آموزش‌های کوتاه مدت را شامل کارآفرینی و دامداری بیان و ابراز امیدواری کرد با آموزش‌های ارائه شده، مددجویان به استقلال معیشتی کامل برسند.

به گفته مدیر کمیته امداد بیجار تاکنون 484 خانوار زیرپوشش کمیته امداد با دریافت تسهیلات کاریابی و اشتغال از زیر حمایت‌های امداد خارج شده و خودکفا شده‌اند./فارس

کد مطلب: 267222