توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر بورس منطقه‌‌‌ای سمنان خبر داد
معاملات ۳۷.۶ میلیاردی سهام در بورس سمنان
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۱
مدیر بورس منطقه‌‌ای سمنان گفت: در هفته گذشته که آمار تحلیلی آن منتشر شده است، بیش از ۱۳.۸ میلیون سهم با ارزش بیش از ۳۷.۶ میلیارد ریال در بورس منطقه سمنان معامله شد.
به گزارش عرش نیوز؛ غلامحسین گل ارضی گفت، با اشاره به ارزش معاملات هفتگی در بورس سمنان که آمار آن امروز جمع بندی شد، اظهار داشت: در معاملات هفته گذشته بورس سمنان 13 میلیون و 802 هزار و 125 سهم مورد معامله قرار گرفت.

 
وی با اشاره به ارزش ریالی این تعداد سهام در معاملات هفته گذشته توسط کارگزاران بورس سمنان افزود: ارزش ریالی این تعداد سهام بیش از 37 میلیارد و 687 میلیون و 718 هزار ریال بوده است.

 
مدیر بورس منطقه‌ سمنان بیان کرد: از این تعداد، پنج میلیون و 463 هزار و 829 سهم به خرید اختصاص داشته است.

 
گل ارضی با اشاره به ارزش ریالی سهام خریداری‌شده در بورس سمنان در هفته گذشته تصریح کرد: ارزش سهام خریداری‌شده به بیش از 10 میلیارد و 357 میلیون و 838 هزار ریال رسیده است.

 
وی با اشاره به میزان سهام به فروش رفته تالار بورس سمنان در هفته گذشته بیان کرد: در معاملات هفته گذشته، هشت میلیون و 338 هزار و 296 سهم در بخش فروش، مورد معامله کارگزاری‌های مختلف قرار گرفت.

 
مدیر بورس منطقه‌ سمنان ارزش ریالی این سهام به فروش رسیده را بیش از 27 میلیارد و 329 میلیون و 880 هزار ریال عنوان کرد.

 
به گفته گل ارضی حدود 27 درصد از ارزش معاملات هفته گذشته بورس سمنان به خرید و 73 درصد به فروش اختصاص داشت.

 
وی با اشاره به سیر نزولی شاخص سهام بورس در روز پایانی معاملات هفته گذشته، از کاهش 200 واحدی این شاخص و رسیدن آن به 78 هزار و 49 واحد در پایان معاملات هفته گذشته خبر داد./ تسنیم
کد مطلب: 391620
 
 


پربازدیدترین