توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
لزوم صدور خدمات فنی نظام مهندسی قزوین به عراق
دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۶
در نشست با رایزن بازرگانی ایران در عراق بر لزوم صدور خدمات فنی نظام مهندسی قزوین به عراق تأکید شد.
به گزارش عرش نیوز:
به منظور تصمیم‌گیری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین مبنی بر صدور خدمات فنی و مهندسی به عراق، یکشنبه‌شب نشستی با حضور ابراهیم محمدرضازاده رایزن بازرگانی ایران در این کشور برگزار شد.

در این نشست ضمن تأکید بر لزوم صدور خدمات فنی و مهندسی به کشور عراق با توجه به روی کار آمدن دولت جدید، تغییر استانداران و همچنین تصویب بودجه، در خصوص راه‌اندازی دفتری به منظور جذب پروژه‌ها در عراق و انجام هماهنگی‌های لازم با اتاق بازرگانی ایران در این کشور بحث و بررسی صورت گرفت.

شایان ذکر است؛ بنا بر مصوبات هیئت‌مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قزوین و به منظور فراهم کردن امکان موقعیت شغلی برای اعضای این سازمان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های وابسته و صدور خدمات فنی و مهندسی به کشور همسایه عراق، همواره جلسات متعددی تشکیل شده است.

علاوه بر این با هدف انجام بررسی‌های تکمیلی و شناسایی موقعیت و ظرفیت‌های موجود در کشور همجوار عراق هیئتی از سازمان نظام مهندسی قزوین به این کشور اعزام شد.

در نشست امشب علی فرخزاد رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، ساعد معارفی عضو هیئت‌مدیره و رئیس کمیسیون سازندگان، سید پرویز حسینی عضو هیئت‌مدیره این سازمان، نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعدادی از مهندسان استان نیز حضور داشتند.
منبع:فارس
کد مطلب: 306507
 
 
 


پربازدیدترین