توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بودجه پیشنهادی دولت جوابگوی اتمام پروژه‌های نیمه تمام نیست
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۳
عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در بودجه پیشنهادی دولت به پروژه‌هایی که در حال انجام است بودجه کمی تعلق گرفته که امکان به پایان رساندن بسیاری از پروژه‌های میسر نیست.

به گزارش عرش نیوز؛اسماعیل جلیلی اظهار داشت: در بودجه پیشنهادی همه چیز در حد پیش بینی است و واقعیت‌ها زمانی رخ می‌دهد که در آمد‌های ما مشخص شود.

وی افزود: دولت امسال بسیاری از پروژه‌های عمرانی را متوقف کرده و در شهر‌ها پروژه‌های جدید اجرا نشده است. همچنین به پروژه‌هایی که در حال انجام است بودجه کمی تعلق گرفته که امکان به پایان رساندن بسیاری از پروژه‌های میسر نیست.

نماینده مردم مسجدسلیمان، اندیکا، لالی و هفتگل در مجلس شورای اسلامی گفت: کمبود منابع مالی سبب توقف پروژه‌های عمرانی شده و کاهش قیمت نفت هم در این وضعیت موثر بوده است.

وی با بیان اینکه دولت باید در بودجه پیشنهادی نگاه ویژه‌ای به مناطق محروم استان خوزستان داشته باشد، عنوان کرد: وضعیت خدمات رسانی در استان خوزستان نا‌به سامان است که این منجر به نبود، گاز شهری، آب آشامیدنی و در موارد تأمین نشدن برق مورد نیاز مردم شده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی درباره بحث اشتغال جوانان خوزستانی بیان کرد: در شهرهایی مانند مسجدسلیمان آمار بیکاری بیش از 40 درصد است و باید برای تولید اشتغال برای این جوانان راه حلی اساسی اندیشیده شود.

وی افزود: وضعیت زیرساخت‌های استان خوزستان به ویژه راه‌های ارتباطی نا‌به سامان است و باید دولت با اختصاص بودجه مناسب به راه‌های مواصلاتی خوزستان مشکلات مرتبط را رفع کند.


منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 342903