توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار بستک:
توسعه شهرستان بستک نیازمند همت بیشتر مردم و مسئولان است
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۹
فرماندار بستک گفت: توسعه شهرستان بستک نیازمند مشارکت عمومی و تلاش و پیگیری بیشتر مردم و مسئولان است.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بستک، میرمرسل ایزدی پور صبح امروز در نشست شورای اداری شهرستان با تبریک ماه مبارک رمضان اظهار داشت: در ماه رمضان که حتی نفس‌های ما عبادت است یقینا خدمت‌رسانی و گره‌گشایی از مردم ثواب بی‌حسابی خواهد داشت.

 
وی افزود: بررسی مسایل و مشکلات مردم در هر کجای کشور بالاخص روستاهای محروم و دور افتاده از وظایف دولتمردان است و با توجه به تخصیص اعتبارات بر اساس اولویت‌های ضروری مشکلات بررسی و پیگیری می‌شود.

 
فرماندار شهرستان بستک بیان داشت: پیشرفت‌های روز افزون کشور به واسطه حمایت‌های همه‌جانبه مردم و پیروی از خط ولایت فقیه است و امروز کشور به برکت خون مقدس شهدای انقلاب و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، نسبت به سایر کشورهای جهان، کمترین مشکلات اقتصادی، فرهنگی و امنیتی را دارد.

 
ایزدی پور با اشاره به شعار سال 93 افزود: انتظار این است که کارگروه‌های اقتصادی و فرهنگی شهرستان بستک برای پیشبرد امور مرتبط با این دو حوزه، فعالیت و تلاش بیشتری داشته باشند و بهتر از گذشته در این زمینه‌ها کار کنند.

 
وی گفت: یکی از مواردی که مسئولان استان در بحث عمران، توسعه و تعالی شهرستان بستک تاکید دارند حمایت از بخش خصوصی است چرا که با اعتبارات دولتی نمی‌توان با آن سرعتی که مدنظر است به رشد و توسعه مناسب و افق تضمین شده در سند چشم‌انداز و برنامه پنجم توسعه کشور دست یافت.

 
رئیس شورای اداری شهرستان بستک ادامه داد: تکیه به منابع محدود دولتی که اختیارات محدودی هم در به‌کارگیری و سرمایه‌گذاری آن‌ها وجود دارد نادرست است.

 
ایزدی پور تصریح کرد: ظرفیت‌های فراوانی در  این شهرستان وجود دارد که باید نگاهمان به آن‌ها باشد و باور کنیم که می‌توانیم.

 
فرماندار شهرستان بستک افزود: با تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران در بستک با هدف دستیابی به خرد جمعی، بهره‌مندی از دانش، توان و تخصص افراد شاهد سرعت بخشی به توسعه این شهرستان فرهنگی باشیم.
کد مطلب: 282405