توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شبکه اجتماعی بازنشستگان نیروهای مسلح راه اندازی می شود
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۵
شبکه اجتماعی ارتباط با بازنشستگان نیروی های مسلح به منظور افزایش ارتباطات میان این قشر راه اندازی می شود.
به گزارش عرش نیوز:
رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح کشور روز چهارشنبه در ساری با بیان این مطلب افزود: هدف از طراحی و راه اندازی این شبکه افزایش ارتباط بازنشستگان با این سازمان است.

امیر سرتیپ دوم 'جمشید فرقانی نیا' که در آیین تودیع و معارفه رییس اداره بازنشستگی نیروهای مسلح مازندران سخن می گفت، افزود: برای رفع این مشکلات برای راه اندازی شبکه اجتماعی این سازمان متشکل از همیاران ، مجامع ،مجتمع های ورزشی و مجامع پیشکسوتان برنامه ریزی شده است.

رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح کشور بدون ارایه آماری از جمعیت بازنشسته نیروهای مسلح، گفت: جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دوسوم جمعیت افراد تحت پوشش این سازمان را تشکیل می دهند

وی با اشاره به این که ارتباط مستقیم و مستمر با بازنشستگان نیروهای مسلح از دستاوردهای تشکیل این شبکه اجتماعی خواهد بود، افزود: در باره گستردگی جمعیت زیر پوشش این نهاد می توان اعلام کرد که هیچ روستایی در کشور فاقد بازنشسته نیروهای مسلح نیست.

فرقانی با تاکید بر تقویت نظام تامین اجتماعی در کشور خاطر نشان کرد: سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح به ارایه خدمات به این قشر اهتمام جدی دارد و توانسته کمبودها را رفع کند.

رییس سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح کشور ارایه بیمه های درمانی، عمر، حوادث، بازنشستگی به کادر نیروهای مسلح و بازنشستگان این نهاد را به عنوان برخی از اقدامات صورت گرفته برشمرد.

در این آیین 'مهدی علی اکبری' به عنوان رییس اداره بازنشستگی نیروهای مسلح مازندران منصوب و از خدمات سرهنگ 'حسینعلی حکمتی' قدردانی شد.
منبع:ایرنا
کد مطلب: 308109
 
 


پربازدیدترین