توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نیشابور میزبان سعر فجر خراسان رضوی شد
يکشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۴
همزمان با ايام شكوهمند سي و ششمين دهه مبارك فجر انقلاب اسلامي شهرستان نيشابور ميزبان جشنواره شعر فجر خواهد بود.
به گزارش عرش نیوز : رمضان علي بيات مسوول فرهنگي اداره فرهنگ وارشاد اسلامي با اعلام مطلب فوق اظهار كرد: در هنگامه سي و ششمين سال پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي مردم ديار انقلابي و ولايت مدار نيشابور كه هم نوا با شعر و شعور وهم گام با زعيم كريم خويش حضرت امام خميني (ره) انفجار نور را جاودانه نمودندو همچنان دل در گرو بیعت با مقام معظم ولایت دارند ، اينك در سالگشت بهار آزادي ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي نيشابور و انجمن هاي فرهنگي ادبي با برپايي جشنواره شعر فجر فرازمندترين سرو ذوق مندي و شور و حال زيباترين نغمات را به جامعه ادبي ميهن اسلامي تقديم مي كنند.
وي گفت: تمامي شاعران و اديبان فجر آفرين مي توانند آثار فاخر خويش را با موضوع: امام ( ره) و انقلاب اسلامي، پايداري و دفاع مقدس ، آیینی ومذهبي ، نهضت بيداري اسلامي ، ايثار و شهادت ، مضامين اخلاقي و آزاد ارايه نمایند.
بيات عنوان داشت: شاعران و اديبان آثارشان را با مشخصات كامل و به صورت تايپ شده تا ۱۸ بهمن ۹۳ به دبيرخانه جشنواره مستقر در امور فرهنگي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي نيشابور ارسال دارند.
وي خاطر نشان كرد: امسال جشنواره با دبيري شاعر پيشكسوت استاد محمد پروانه همزمان با ايام اله دهه مبارك فجر در ۲۰ بهمن ۹۳ ساعت ۶ بعدازظهر در محل تالار اديب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي نيشابور برگزار خواهد شد.
وي تصريح كرد: تمامي اهالي قلم و اديبان و شاعران آثار ناب خويش ارسال نموده كه پس از داوري جوايز نفيس و ارزنده اي در مراسم اختتاميه تقديم خواهد شد.
کد مطلب: 361704