توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز گفت:
ملت ایران در روز ۲۲ بهمن ندای رهبر انقلاب را اجابت می‌کند/ آمریکا از مواضع خود عقب‌نشینی خواهد کرد
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۲۳
عضو جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه ملت ایران در روز ۲۲ بهمن ندای رهبر انقلاب را اجابت می‌کند، گفت: انقلاب ما مردمی است و مردم تصمیم دارند انقلاب خود را حفظ کنند و به همین دلیل شکست‌ناپذیرند.
به گزارش عرش نیوز،حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در  اشاره به لفاظی‌های ترامپ علیه کشورمان و تأکید مقام معظم رهبری بر پاسخگویی به این تهدیدات در روز 22 بهمن، اظهار داشت: این تهدیدات مقامات آمریکایی تازگی ندارد و تمام روسای جمهور آمریکا این نوع تهدیدات را داشته‌اند و ما معتقدیم که این لفاظی‌ها و تهدیدات خود به خود از بین می‌رود و آنها عقب‌نشینی می‌کنند.
 
ابراهیمی بر همین اساس به موضع آمریکا در قبلا چین اشاره کرد و گفت: آنها در قبال چین موضع سختی داشتند، اما می‌بینیم که در حال حاضر به مقامات چین نامه نوشتند و گفتند که باید تعامل داشته باشیم و در واقع از موضع خود عقب‌نشینی کردند.
 
عضو جامعه روحانیت مبارز با تأکید بر اینکه 22 بهمن عظمت نظام جمهوری اسلامی را به نمایش می‌گذارد، خاطرنشان کرد: این مسئله نشان می‌دهد ما در کشور اتحاد فوق‌العاده‌ای داریم و صدا و ندای رهبری شنونده دارد و مردم آن را اجابت می‌کنند.
 
وی یکی از امتیازات انقلاب اسلامی را مردمی بودن آن برشمرد و یادآور شد: همین مردم بودند که انقلاب کردند و تصمیم دارند انقلاب خود را حفظ کنند، لذا کشوری که مردم و رهبری آن پیوند ناگسستنی دارند، شکست‌ناپذیر است.
 
ابراهیمی تأکید کرد: آمریکا اگر می‌توانست انقلاب ما را شکست دهد در طول 38 سال گذشته این کار را عملی می‌کرد، اما ملت ما همواره در مقابل آمریکا مقاومت کرده و از تهدیدات سربلند بیرون آمده است./فارس
کد مطلب: 391701
 
 
 


پربازدیدترین