توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تحویل بلیت اتوبوس در محل کار و منزل با تماس تلفنی 193
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۱
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‎های استان گلستان از تحویل بلیت اتوبوس در محل کار و منزل با تماس تلفنی به شماره 193 خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه‎های استان گلستان، مهدی میقانی اظهار کرد: شرکت حمل و نقل اتوبوسرانی همسفر گرگان با هماهنگی اداره پست و از طریق سرویس تلفنی ۱۹۳ شرایطی را برای متقاضیان أخذ بلیت اتوبوس در شهرهای گرگان و سرخنکلاته فراهم کرده تا مأموران پست در محل کار و یا درب منزل حاضر شده و بلیت مورد تقاضا را تحویل دهد.

وی در خصوص این خدمت تصریح کرد: با پیگیری بخش خصوصی در حوزه حمل و نقل اتوبوسرانی سرویس تلفنی ۱۹۳ برای خرید بلیت اتوبوس از طرق تماس تلفنی و تحویل بلیت در منزل و یا محل خدمت راه‎اندازی شده و در حال حاضر این هماهنگی برای دو شهر گرگان و سرخنکلاته ایجاد شده است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‎های استان گلستان افزود: از محاسن این خدمت علاوه بر کاهش ترافیک شهری و جلوگیری از تردد غیر ضرور امکان پرداخت وجه در مقصد توسط گیرنده نیز فراهم است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‎های استان گلستان در پایان اظهار کرد: برای سهولت در تهیه بلیت علاوه بر فعال کردن دفاتر نمایندگی فروش شرکت‎های حمل و نقل در سطح شهر امکان تهیه بلیت از طریق سایت اینترنتی www.mosaferyar.ir نیز برای مسافران وجود دارد.

منبع:فارس
کد مطلب: 339385