توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اصولگرایان در صف مقدم مذاکرات هسته‌ای قرار دارند‌
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۱
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اصولگرایان قطعا موافق پیروزی در مذاکرات هسته‌ای هستند و در واقع اصولگرایان در صف مقدم مذاکرات قرار دارند.

به گزارش عرش نیوز؛محمدصالح جوکار در ارتباط با رویکرد اصولگرایان در برابر مذاکرات هسته‌ای، اظهار کرد: قطعا اصولگرایان موافق پیروزی در مذاکرات هسته‌ای هستند؛ در واقع می‌توان چنین گفت که اصولگرایان در صف مقدم مذاکرات قرار دارند و هر اقدامی لازم باشد برای پیروزی در این مذاکرات انجام می‌دهند.

وی افزود: در مذاکرات باید دقت شود که خطوط قرمز نظام مدنظر قرار گیرد، این دغدغه‌ای که طرف مقابل هم باید امتیاز لازم که همان برداشته شدن تمام تحریم‌ها آن هم بدون هیچ پیش شرطی است، صورت پذیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: در گام اولیه و مشترک، ما تمام تعهداتی که برعهده داشتیم را به صورت کامل انجام دادیم، از جمله این اقدامات، می‌توان به عدم توسعه در فناوری هسته‌ای و بازدید‌های کارشناسان آژانس که الان به صورت آنلاین صورت می‌پذیرد، اشاره کرد.

جوکار تصریح کرد: امروز دیگر آمریکا باید تن بدهد به اینکه در برابر تمام اقداماتی که ایران انجام داد، اقدام به دادن امتیاز کند و تحریم‌ها را بدون هیچ قید و شرطی بردارد.

وی گفت: تفاوتی هم ندارد که این تحریم‌ها را کنگره آمریکا، دولت آمریکا، اتحادیه اروپا و یا شورای امنیت صادر کرده باشند، گرچه تحریم‌هایی که شورای امنیت ‌صادر کرده به دلیل فشارهایی است که آمریکا بر آنها نسبت به این موضوع داشته است.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 333381