توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
از سنگ پرانی به سوی کمک داور تا شکستن درب رختکن با ضربه سر
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۰
بندرعباس - دیدار تیم های فوتبال آلومینیوم هرمزگان و مس کرمان با حاشیه هایی همچون سنگ پرانی به سوی کمک داور و شکستن درب رختکن با ضربه سر همراه بود.
به گزارش عرش نیوز: دیدار تیم های فوتبال آلومینیوم هرمزگان و مس کرمان در هفته یازدهم و پایان نیم فصل رقابتهای لیگ دسته یک باشگاه های کشور که عصر چهارشنبه با نتیجه یک بر صفر به سود آلومینیوم در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس به پایان رسید با حاشیه هایی همراه بود که در ادامه می خوانید:

در ۲۰ دقیقه نخست بازی حسین زرگر داور مسابقه دو بار مجبور به استفاده از کارت زرد شد که این دو کارت سهم بازیکنان آلومینوم بود.

در دقیقه ۴۳ این دیدار خطای شدید بازیکن آلومینیوم روی بازیکن مس کرمان باعث شد اکبرمیثاقیان سرمربی مس اعتراض شدیدی به داور بازی به دلیل عدم نشان دادن کارت زرد به بازیکن آلومینیوم داشته باشد.

در ابتدای نیمه دوم مسابقه خطای بابک بیداری بازیکن آلومینیوم باعث شد تا برای بار دوم با کارت زرد را دریافت و از زمین اخراج شود که بعد از اعلام این خطا بازیکنان مس داور را احاطه کردند.

پس از این اخراج تعدادی از تماشاگران با فحاشی به داور او را تهدید به کتک زدن بعد از بازی درصورت عدم پیروزی آلومینیوم در این دیدار کردند.

در دقیقه ۶۰ بازی پرتاب سنگ به سوی سعید ال وردی کمک داور دوم بازی باعث شد تا بازی پنج دقیقه متوقف شود.

یکی از نکات قابل توجه این بازی اعلام شش دقیقه وقت اضافه بود در حالی که به نظر می رسید وقت های تلف شده مسابقه بیش از این باشد.

پس از پایان این دیدار مسعود روزبهانی بازیکن مس کرمان با ضربه سر درب رختکن این تیم در ورشگاه خلیج فارس را شکست.

منبع: مهر
کد مطلب: 346486