توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
صبح امروز
3 سارق مسلح در شیراز به دار مجازات آویخته شدند
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۰
سه سارق مسلح که با انجام تشکیل باند سرقت و انجام سرقت‌های متعدد باعث ایجاد رعب و وحشت در شیراز شده بودند به دار مجازات آویخته شدند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، این سه سارق که در سال 92 اقدام به انجام 12 سرقت مسلحانه و همچنین چند مورد زنای به عنف شده بودند با تلاش نیروی انتظامی پس از دستگیری در کمتر از یک سال به اتهامات آنان رسیدگی و احکام قطعی این مجرمان صبح امروز درملأعام به اجرا درآمد.

 
این سه مجرم که از آخرین ارتکاب جرم توسط آنان کمتر از یک سال می‌گذرد با ورود مسلحانه به باغات اطراف شیراز اقدام به سرقت اتومبیل و اشیا و لوازم قیمتی افراد می‌کردند.

 
معاون دادستان شیراز پس از اجرای احکام این سه مجرم گفت: شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی شیراز به استناد شکایت 46 نفر از شکات پرونده، شواهد و مدارک موجود و مجازات این افراد را به اتهام محاربه از طریق سرقت‌های مسلحانه متعدد و ایجاد رعب و وحشت به اعدام درملأعام تعیین کرد که رأی صادره پس از تأیید در شعبه 31 دیوان عالی کشور و تنفیذ رئیس قوه قضائیه صبح امروز در محل ارتکاب جرائم و درملأعام اجرا شد.

 
قاضی احمد زارعی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در مبارزه با مخلان نظم و امنیت عمومی جامعه مصمم هستند و اجرای حدود الهی درملأعام در راستای عبرت‌پذیری افرادی است که چنین افکار شومی را در سر می‌پرورانند.فارس
کد مطلب: 292882