توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
یک متخصص طب سنتی عنوان کرد:
فایده اعمال یداوی مانند بادکش برای کاهش وزن
چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲
یک متخصص طب سنتی گفت: بهترین کار برای لاغر کردن افراد چاق بادکش گرم و خشک به ویژه در نواحی تجمع چربی است.
به گزارش عرش نیوز،علی محمد ملاحی درباره فایده اعمال یداوی مانند بادکش بر لاغر شدن افراد چاق اظهار داشت: بهترین کار برای لاغر کردن افراد چاق بادکش گرم و خشک به ویژه در نواحی تجمع چربی است.

به گفته وی بادکش گرم شکم (غیر از ناف) اثر چربی سوزی و ضد نفخ و ملین دارد. بادکش گرم پهلو راست و چپ تا سطح خارجی ران‌ بسیار به رفع چربی‌ها کمک کرده چرا که چربی دارای طبع سرد و تر است و بادکش این نواحی را گرم کرده و موجب آب شدن چربی‌ها می‌شود.

بادکش پشت کمر راهی برای رفع افسردگی و افزایش نشاط است

این متخصص طب سنتی افزود: بادکش گرم پشت قفسه سینه (پشت گرمی) ضمن چربی سوزی چاقی‌های ناحیه پشت بدن, باعث دلگرمی و خاصیت ضد افسردگی و نشاط آوری و افزایش متابولیسم بدن می‌شود.

ملاحی ادامه داد: بادکش گرم تیروئید (فقط در مطب و نزد پزشک باید صورت پذیرد) که در رفع کم کاری تیروئید بسیار موثر است همچنین بادکش گرم کشاله داخلی ران ها (در افرادی که هیپو منوره یا خیلی چاق هستند) و نیز کسانی که سایش شلوار در کشاله ران و عرق سوز می‌شوند, بسیار نافع است.

وی اضافه کرد: بادکش ساکرال کمر و پشت ران‌ها و ساق پاها ضمن چربی سوزی پاها به ویژه در افراد با دردهای کمری و دیسک کمر دارند, بسیار موثر است.

ماساژ شکم جهت عقربه‌های ساعت راهی برای رفع یبوست

این متخصص طب سنتی یاداور شد: ماساژ درمانی به ویژه ماساژ شکم در جهت چرخش عقربه‌های ساعت ضمن بهبود در خون‌رسانی به پوست و گرم کردن و چربی سوزی, باعث بهبود تخلیه کولون و افزایش تحرک روده‌ای و رفع یبوست می‌شود.

ملاحی خاطرنشان کرد: قی کردن یا استفراغ عمدی به‌ویژه در افرادی که احساس پری سر دل دارند, نافع است.
کد مطلب: 390180