توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:
انتظار مردم دستگیری و برخورد جدی با عاملان حادثه گلپایگان است
دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۴۵
رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: مردم از مسئولان انتظار دارند هرچه زودتر جانیان سنگدل حادثه گلپایگان را دستگیر کرده و به سزای عمل ننگینشان برسانند.
به گزارش عرش نیوز: حجت‌الاسلام والمسلمین غلام‌حسین محمدی گلپایگانی در پیام تسلیت خود به مناسبت شهادت پرسنل نیروی انتظامی و ۲ تن از شهروندان در درگیری با سارقان مسلح اظهار داشت: حادثه مولمه شهادت ۳ نفر از پرسنل فداکار و شجاع نیروی انتظامی گلپایگان و ۲ نفر از شهروندان بی‌گناه و مظلوم که روز گذشته به دست جانیان و دژخیمان از خدا بی‌خبر اتفاق افتاد، موجب تاثر شدید اهالی محترم و مردم غیور شهرستان شد.

وی افزود: آحاد مردم مومن در این مصیبت خود را صاحب عزا می دانند و از این جنایت بزرگ به شدت متاثر هستند و از مسئولان محترم انتظار دارند هرچه زودتر این جانیان سنگ‌دل را دستگیر کرده و به سزای عمل ننگینشان برسانند.

رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: اینجانب مراتب همدردی و تسلیت خود را به مردم آن سامان مخصوصا نیروی انتظامی فداکار و غیور گلپایگان و بالاخص بازماندگان این شهدای گرانقدر تقدیم می‌کنم.

بنا بر این گزارش ، پیام تسلیت رئیس دفتر مقام معظم رهبری امشب در مراسم یادبود شهدای نیروی انتظامی شهرستان در امامزاده هفده‌تن قرائت شد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 348385