توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
"توسعه صنعت" محور فعالیت‌های بسیج مهندسین سمنان در گرمسار شود
شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۰
فرمانده سپاه ناحیه گرمسار با اشاره به نقش سازنده بسیج در حل مشکلات کشور گفت: بدون شک بسیج در فعال‌سازی مجدد صنایع تعطیل استان سمنان مؤثر است و ظرفیت بسیج می‌تواند صنعت این استان را احیا کند.
به گزارش عرش نیوز:
سرهنگ مجید ناظریه در دیدار با رئیس سازمان بسیج مهندسین استان سمنان که با حضور مسئول کانون کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان گرمسار و معاون بازرسی سپاه گرمسار در سالن جلسات سپاه ناحیه گرمسار برگزار شد ضمن عرض خیر مقدم و تبریک دهه کرامت اظهار کرد: ورود بسیج مهندسین به حوزه تخصصی کشاورزی و صنعت نتایج بسیار اثربخشی دارد که این نتایج را می‌توان در آینده مشاهده کرد.

وی ضمن برشمردن بخشی از تجربیات موفق حضور بسیج در عرصه‌های مختلف جامعه افزود: بسیج باید در مسائلی که به معیشت مردم مربوط می‌شود ورود کند تا اثرات حضور بسیج لمس شود.

فرمانده سپاه ناحیه گرمسار بیان کرد: بسیج با توجه به ماهیت بی‌طرفی و بی‌غرضی خود می‌تواند اعتمادساز بین دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی شده و بسیاری از مشکلات حال حاضر را مرتفع کند.

ناظریه با اشاره به اینکه در حوزه صنایع نیمی از واحدهای تولیدی در حال حاضر غیر فعال هستند گفت: می‌توان با حمایت و مدیریت جهادی، پس از شناسایی مشکلات این صنایع، اقدام به حل آن کرد.

وی با اشاره به ظرفیت صنعت در شهرستان گرمسار تصریح کرد: توسعه و احیای صنعت باید محور فعالیت های سازمان بسیج مهندسین استان سمنان در شهرستان گرمسار باشد.

اهمیت و نتایج اثرگذار فعالیت‌های سازمان بسیج مهندسین استان سمنان از حمایت کامل ناحیه مقاومت شهرستان گرمسار از برنامه‌های بسیج مهندسین این استان در گرمسار خبر داد.

فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان گرمسار ابراز امیدواری کرد تا با کمک مسئولان کانون‌های بسیج مهندسین در شهرستان گرمسار، شرایط برای میزبانی از رؤسای سازمان‌های بسیج مهندسین عمران و معماری و کشاورزی و منابع طبیعی کشور فراهم شده و طرح‌های این سازمان در گرمسار با سرعت بیشتری اجرایی شود.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 305689
 
 


پربازدیدترین